Gikaék esélyei

×

Szavazás: Gikaék esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyobb esélyetek lenne kint
1 20%
Nem lenne nagyobb esélyetek kint
Nincs szavazat 0%
Nyelvtudás nélkül sehonnan nincs nagyobb esélyetek
4 80%
Szavazók száma: 5
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
  • gika
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4796 Írta: gika
Gikaék esélyei téma létrehozva gika által

Sziasztok!
Szeretnénk kimenni mi is Németországba és letelepedni odakint mert sajnos itthon nem sok jövö áll a gyerekeink előtt. A férjem CO minősítet hegesztő én pedig varrónő vagyok van egy öt éves és egy három éves gyermekünk. Sajnos a férjem és én is elég hadilábon állunk a nyelvel, tudom nem szabad csak úgy nekivágni de azt gondolom ha kimennénk és úgy keresnénk munkát nagyobb esélyeink lennének mint itthonról. Szeretném ha véleményt írnátok, előre is köszi, mindenkinek szép napot!
gika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4801 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Gikaék esélyei

:cheer: Ha ezt komolyan átgondoltátok, előszőr is a férjednek kellene kijőnni, és probálkozni állással, és ellőtte lakásbérléssel, itt a forumokon, nagyon sok letelepedéshez valo jo tippeket, tanácsokat találsz. :)
De bizony kell hozzá kis megtakaritás, lakásbérléshez, aztán lehet egy-két -háromhonapig nem talál munkát, addig élni is kellene valamiből.
Sok helyre be kell menni, és őnélletrajzot beadni, és ezt német nyelven.
Meg kellene nézni, hová is készültők mert az sem mindegy mert ha utánna olvasol nagy külőnbségek vannak városok és városok kőzőtt albérleti ügyben, és megélhetésben is.
De itt sokan fognak külőnbőző helyekről irni nektek, és tanácsot adni.
Előtte szorozzatok-osszatok és csak megfontolt fejjel vágjatok bele;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!