gabor1978 esélyei

×

Szavazás: gabor1978 esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Esélytelen
Nincs szavazat 0%
Angol nyelvtudással minimális az esélyed
2 33.3%
Talán német nyelvtudással
4 66.7%
Biztos találsz munkát
Nincs szavazat 0%
Szavazók száma: 6
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4818 Írta: gabor1978
gabor1978 esélyei téma létrehozva gabor1978 által

Sziasztok!

Szeretnék én is szerencsét próbálni Németországban. Véleményeteket szeretném kérni, hogy angol nyelvtudással, környezetvédelmi technikus végzettséggel, targoncavezetői(könnyűgép, nehézgép, híddaru) képesítéssel, B-C kategóriás jogosítvánnyal milyen esélyeim vannak a munkaszerzésre.
Végzettségtől függetlenül bármilyen munka érdekel. 33 éves vagyok, egyedül szeretnék kimenni.

Véleményeteket előre is köszönöm!
Üdv.:Gábor

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • feco100
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #4819 Írta: feco100
feco100 válaszolt a következő témában: gabor1978 esélyei

Hello Gábor! Ezekkel a képesitéssel jo esélyeid vannak,hamar eltudnál helyezkedni,az angol is jo,igaz jo lenne egy kis német is!Sok szerencsét!Feco

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4821 Írta: gabor1978
gabor1978 válaszolt a következő témában: gabor1978 esélyei

Szia Feco!
Köszönöm a bíztató szavakat!Üdv.:Gábor

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4859 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: gabor1978 esélyei

En egy angol anyaceg, nemet kozpontjaban dolgozom, ahol a munkanyelv angol. Mernokkent jopar ev tapasztalattal. A munkahoz nekem az angol kell, de ha itt akarok maradni, egyertelmu elvaras a nemet tudas. A normal eletvezetes is tud bonyolult lenni, emellett szeretik a nemet kollegak az erzekenyebb dolgokat nemetul megbeszelni. Ergo, az "angollal" itt csak "vendeg" az ember.
Nem tudom mennyi munka van technikuskent angolul, de ha nem vagy nagyon specializalt vmiben, nem biztos, hogy eleg. Nagy altalanossagban elmondhato, hogy biztos nem eleg!
Ha angolul beszelsz es "egyedul" is vagy, akkor miert ide akarsz jonni? UK-ban is lehet boldogulni v. Skandinavia esetleg.. De te tudod. HA biztosra akarsz menni, akkor Mo.-on lehuzol par honap intenziv nemet tanfolyamot..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4860 Írta: vargatibi
vargatibi válaszolt a következő témában: gabor1978 esélyei

Szia Gábor nézd át az itt található oldalakat, mind tele van melóval sajna nekem nem akar összejönni mert kocsi híján várhatok itthon de neked sok szerencsét

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!