Állást keresek apróhirdetések

×

Szavazás: Állást keresek apróhirdetések (was ended 0000-00-00 00:00:00)

A feladott apróhirdetésnek köszönhetően van munkám
Nincs szavazat 0%
Egy munkaadó sem keresett meg állást ajánlva
4 80%
Nem hirdettem de szerintem nincs is semmi értelme
1 20%
Szavazók száma: 5
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
12 éve 11 hónapja #4854 Írta: Gergoo
Állást keresek apróhirdetések téma létrehozva Gergoo által

Sziasztok,
Admininisztrátor létemre írhatnék a megfelelő topikba tudom de sajnos csak itt van szavazás opció ezért idekerül.
A mai nappal felfüggesztettük az állást keresek rovatot. Óriási energiát emészt fel az itt feladott napi 20-30 hirdetés javítása és tekintve, hogy az oldalt túlnyomórészt álláskeresők látogatják azt hiszem joggal merül fel a kérdés, van-e valami értelme?
Ennek megválaszolása a Ti feladatotok. Három válasz közül választhattok, aki "A feladott apróhirdetésnek köszönhetően van munkám" lehetőséget választja, kérem írja meg ennek rövid történetét is különben a jelölése érvénytelen!
Amíg nem lesz kézzelfogható jele annak, hogy értelme van, az Állást keresek kategóriát nem publikáljuk ismét.
Köszönjük a közreműködést!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #4855 Írta: alika
alika válaszolt a következő témában: Állást keresek apróhirdetések

Szia nem értem hogy miért nem válaszolnak, legalább annyit válaszolnának vissza hogy tárgytalan,legutóbbi címre amire írtam azt se írták hogy tárgytalan, MIÉRT.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4856 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Állást keresek apróhirdetések

alika írta: Szia nem értem hogy miért nem válaszolnak, legalább annyit válaszolnának vissza hogy tárgytalan,legutóbbi címre amire írtam azt se írták hogy tárgytalan, MIÉRT.

Szia alika,
Valószínűleg félreértetted a kérdést. Nem az oldalon állást hirdetők reakciójáról van szó, hanem a felhasználók számára ingyenesen elérhető Állást keresek hirdetésre történő reagálásról, ami úgy gondoljuk egyenlő a nullával két okból is.
1. Az oldalt jellemzően nem a németországi álláslehetőséget kínálók böngészik. Ha mégis előfordul ilyen, valószínűleg inkább Ő is él az ingyenes állást kínál hirdetés feladásának lehetőségével mivel nagy valószínűséggel a több száz jelentkezőből így könnyen megtalálhatja a számára legmegfelelőbbet.
2. A másik okhoz inkább csak bemásolnám a legutoljára feladott apróhirdetést:
Cím: MUNKAT KERESEEK!!!!!
Szövege a hirdetésnek: NEMERORSZAGI MUNKAT KEREK...

Őszintén, van valaki aki úgy gondolja, hogy ezt a hirdetést olvasva bárki is munkát tud ajánlani az illetőnek? Kétlem.

A Te esetednél pedig rengeteg dolog lehet a válasz hiánya. Elsősorban kétlem, hogy mindenkit értesítenének még a sikertelen pályázókat is. Ezt többnyire beleírják a hirdetésbe de én ilyet rég nem láttam és nem csak az oldalunkon. El kell fogadni, hogy több százszoros is lehet az adott pozícióra a túljelentkezés és meg kell próbálnia eladnia az embernek magát. Amúgy a moderált e-mailcímmel feladott hirdetésnél van telefonszám, ha van mindig hívd fel a hirdetőt, még az önéletrajz elküldése elött. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: alika

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #4857 Írta: alika
alika válaszolt a következő témában: Állást keresek apróhirdetések

Köszi a választ!Gratulálok az oldalhoz,tök jó!!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!