Puffynyumi esélyei

×

Szavazás: Puffynyumi esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Esélytelen
4 36.4%
Nem látok sok esélyt
4 36.4%
Biztos találsz munkát
3 27.3%
Szavazók száma: 11
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
12 éve 9 hónapja - 12 éve 9 hónapja #6083 Írta: Puffynyumi
Puffynyumi esélyei téma létrehozva Puffynyumi által

Sziasztok!
Új vagyok még,úgyhogy bocsi,ha bénázok!:-)
Szóval,olyan kérdésem lenne,hogy a párom kapott munkát Bréma(Bremen) mellett egy kis faluban (Scharrel) és ki szeretnék menni. Szerintetek milyen esélyeim vannak,nuku német nyelvtudással viszont gyerekekkel foglalkozom többéve itt Magyarországon? Inkább a nagyvárosban van nagyobb esélyem? Tud esetleg nekem valaki infót adni?
Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #6101 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Puffynyumi esélyei

Szio

Gyorstalpalo intenziv nyelvtanfolyam heti 4x5 orás 1 honap alatt lezavarod, utánna cd-k és tankőnyv vagy internet.;) fiatal vagy gyorsan megy a németnyelvtanulás. Hiába foglalkozol gyerekekkel egy német nem fogja rád bizni a gyerekeit ,ha nem tudsz németül, hogy mondja el az a gyerek neked mit kér, mi a baja?
Kis faluban, ha tudsz jol németül akkor talán ovoda szoba jőhet vagy, bőngészed a helyi ujságot és talán gyerekfelügyelet, de tapasztalatbol tudom csak akkor ha tudasz németül.:) A németek a gyerekeiknek a legjobbat biztositják, és csak nyelvtudással tudod megadni nekik. de ez vonatkozik szerintem a nagyvárosra is.
Gyorsan nyelvtanulás és menni fog meglásd ;)
De szerintem itt még adnak neked tanácsot a kintlévők, saját tapasztalatuk alapján;)
Szurkolok neked. Terézia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja - 12 éve 9 hónapja #6109 Írta: manoka
manoka válaszolt a következő témában: Puffynyumi esélyei

Egy-két hónap alatt megtanulni németül? (főleg cd meg könyv)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #6124 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Puffynyumi esélyei

Szio

Ha intenziv tanfolyamot elvégzi valaki és akarja is tanulni a németet akkor alapfok menni fog, aztán én még a fejesztésre irtam a cd-t és a kőnyveket. =én 49 évesen kezdtem el alapfokon tanulni intenziv tanfolyamot és utánna cd-t hallgattam mindenhol meg tankőnyvet bujtam. és megállom a helyem a munkában , és itt németországban ;) is.
Persze hiányos még a tudásom és lessz is egy darabig :P mert nyelvet mindig tanulni kell,és soha nem tudunk ugy beszélni mint a tősgyőkeresek itt szerintem. de kezdésnek valahogy el kell kezdeni,;) és ha kikészül valaki németországban nyelvet tanulni kell előbb ,aztán fejleszteni tovább, és idekint szerintem a kőrnyezetben jobban megy a nyelvtanulás. De ez az én véleményem és magam tapasztalata csak ;)
Bocsi ha rosszul fogalmaztam .
Üdv.Kisné

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #6154 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Puffynyumi esélyei

Szioka

Egy honap intenziv nyelvtanfolyam napi 5ora kemény de meglehet tanulni alap nyelvismeretet németül ;) . Én 49 évesen megtanultam;)
Aztám meg a cd -állandoan a fülben, és kőnyv.
Természetesen ha kijőn az ember mégjobban megtanulja használni amit otthon tanult és folyamatosan fejleszti magát ;)
De ez az én példám csak én igy csináltam.
Üdv. Terézia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!