ninnya esélyei

×

Szavazás: ninnya esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Esélytelen
5 45.5%
Nem látok sok esélyt
5 45.5%
Biztos találsz munkát
1 9.1%
Szavazók száma: 11
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
12 éve 8 hónapja #6323 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: ninnya esélyei

A szavazás opciót én rendeltem hozzá mert egy-két mondatos, többnyire nyelv nélkül esélyeket firtató hozzászólásokra szerintem egy klikkelésnyi időtartamot igénylő válasz a reális.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6324 Írta: ninnya
ninnya válaszolt a következő témában: ninnya esélyei

Értem.Akkor a személyes véleményed is érdekelne.Lehet kint munkát találni nyelvtudás nélkül és ha igen akkor milyen irányba keresgéljek?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6325 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: ninnya esélyei

Szerintem nem lehet, 3,50-ért Tatabánya környékén kell keresgélned, a Bretteni kutyakaja csomagolóba keresnek rabszolgákat. Mi a végzettséged egyébként?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6326 Írta: ninnya
ninnya válaszolt a következő témában: ninnya esélyei

Esztergályos a szakmám van B,C,E jogsim.De minden megoldás érdekel.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6327 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: ninnya esélyei

A szakmák jók. Esztergályosként és sofőrként is simán el tudsz helyezkedni szerintem. A megoldás egy legalább alapfokú nyelvtudás megszerzése. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6329 Írta: dizel
dizel válaszolt a következő témában: ninnya esélyei

ninnya írta: Esztergályos a szakmám van B,C,E jogsim.De minden megoldás érdekel.


Most minden bantas nelkul, de mit varsz Nemetorszagtol, ha egy relevans kerdest nem sikerult osszehozni magyarul, 3 kerdesbol sem. Kerdezel, valaszt szeretnel, de kozben a forumozoknak kell vallatni, hogy mire akarsz egyaltalan valaszt kapni.
Mit lehet valaszolni az elso kerdesedre? Kb. ugyanazt, mint arra, hogy nyersz e 5-ost a lotton a kovetkezo heten vagy sem..
Ha informaciot szeretnel, eloszor fogalmazd meg TE mit szeretnel, mit varsz el ettol az egesztol es mire szeretnel valaszt kapni. MAjd tegyel fel olyan kerdest amire lehet is valaszolni.
Azaz, hany eves vagy, no - ffi, csaladdal v. anelkul mennel, hany gyerek, milyen szakmakkal rendelkezel,esetleg referenciakkal, milyen elkepzelesekkel erkeznel azaz milyen "szinten" szeretnel elni, mikor utaznal-utaznatok, milyen mas varosok erdekelnek esetleg, stb..
Ne vard el, hogy fel mondatbol vki ertelmes tanacsot tud adni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!