zszantai esélyei

×

Szavazás: zszantai esélyei (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Esélytelen
Nincs szavazat 0%
Nem látok sok esélyt
1 9.1%
Biztos kijutsz
10 90.9%
Szavazók száma: 11
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
12 éve 8 hónapja - 12 éve 8 hónapja #6317 Írta: zszantai
zszantai esélyei téma létrehozva zszantai által

Sziasztok!
40 éves múltam, asztalos végzettséggel. Eddig a nyelvtudás hiánya miatt nem is próbálkoztam semerre, de kb 2 hónap múlva egy alapfokú német tanfolyammal végzek (remélem:) ). Van valami reális esélyem hogy kijussak ezzel a szakmával? A családomat is vinném 1-2 hónapon belül.
Üdv
Zoli

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • feco100
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 8 hónapja #6338 Írta: feco100
feco100 válaszolt a következő témában: zszantai esélyei

Szia!Esélyed van ezzel a szakmával,föleg ha meglesz az alap nyelvizsgád is!Viszont a család már kicsit nehezebb téma.Elöször legyen egy biztos melohelyed,várd meg a fizukat,mennyi lesz,hogy tudsz vagy tudnátok kijönni belöle.Szerintem az 1-2honap kevés,nem rosszindulatbol monmdom,nézz szét lakásbérlés ügyekben,mi mennyibe kerül,söt minden itteni dologgal legyél tisztában mi mivel jár.Ezen az oldalon sok mindent meg tudsz visszamenöleg nézni.Épits fel és ki egy biztos hátteret a családnak elöször(1-2honap kevés)szerintem,aztán ha minden ok jöhetnek.Ez az én véleményem,nagyon nem egyszerü itt sem és egyáltalán nem könnyü!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6886 Írta: zszantai
zszantai válaszolt a következő témában: zszantai esélyei

Üdv! Remélem mihamarabb elindulhatok, mert igazság szerint itthon egyre rosszabb a helyzet, bár nincs tele a híradó ezzel. Igazán amit itt látok, az olyan mint az idős kor. Szép lassú de biztos leépülés..... Mi kb középréteg voltunk, mostanra teljesen gáz van. Tudom hogy kint sem lesz könnyű, de ahhoz képest amiben most vagyunk minden könnyebb. :)
Üdv
Z

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6901 Írta: lakat
lakat válaszolt a következő témában: zszantai esélyei

Hello!
Mint mondani szokták kint sincs kolbászból a kerítés!Ezt én tovább gondoltam, és arra jutottam hogy ott legalább van még kerítés legalább.:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6903 Írta: Lizy007
Lizy007 válaszolt a következő témában: zszantai esélyei

Ez jóóóó:))))

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!