Athene esélyei

Több
12 éve 5 hónapja #8808 Írta: Athene
Athene esélyei téma létrehozva Athene által

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy milyen lehetőségem lenne kint elhelyezkedni és hol, úgy, hogy 1986 óta nem használtam a német nyelvet!
Szeretném jól alkalmazni, már rátaláltam a www.book2.de oldalra is!
Aki ismeri ezt az oldalt, milyen tapasztalata van, mennyire hatékony.

Végzettségem több is van, jelenleg masszőr és gyógypedikűrben utazom! Ezt évek óta űzöm, de itthon egyre nehezebb már jó helyre bekerülni!

Várom az ötleteket, tanácsokat

Üdv: Athene :)

Athene :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8820 Írta: kisne
kisne válaszolt a következő témában: Athene esélyei

Szio
Én is evvel a szakmával jőttem ki.
2 éve. A tapasztalatom itt vidéken tőbb helyre elmentem szalonba, mindenhol az volt a válasz egy masszőrnek pedikürősnek lukat kell beszélni a hasába. ;) és nekem ez még nem megy.
De vidéken német szolgáltatást vesznek inkább igénybe, egy két vendégem van akik jőnnek rendszeresen de nem tiszta németek .Kivándorlok.
Nagyobb városba, ha találsz szalont magyar, vezetővel, ott sokkal nagyobb eselyed van de csak ha nagyon jol beszélsz németül :sick:
Ja és itt a kisfaluban is van 5 masszőr és 4 pedikürős :sick: itt is mint otthon nagyon sok van belóllük.-
Barátnőm őt éve él Münchenbe, és most nyitott otthon szalont, mert a bérleti dijjat nem tudta kifizetni és alig keresett, ja és most még 5 év után elment magán némettanárhoz beszéd fejlesztésre.
Üdv terézia
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Athene

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8821 Írta: Athene
Athene válaszolt a következő témában: Athene esélyei

Szia Terézia!

Nagyon szépen köszönöm az infót!
Hát nem nagyon dobott fel, amit írtál, de legalább a lényeget kivettem belőle, azaz irány a német tankönyv és segédletek :lol: és talán akkor nagyobb eséllyel futhatok neki :laugh:

Üdv: Athene

Athene :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!