Nyelvtanulás ingyen

Több
11 éve 5 hónapja #26073 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Ancsi82 írta: Nekem eddig egy e-mailt küldtek, hogy sikeres volt az előreg. és majd felveszik velem a kapcsolatot!

Megoszthatnád melyik igazolt vissza! ;) Amúgy visszaigazoláson kívűl sokkal többre ne számíts idén! Már a katedra oldalán szereplő január 7 is nem kicsit optimista, kezdési dátumot illetően. Szerintem.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26080 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Sziasztok!
Még 24 órája sincs, hogy egyáltalán tudunk erről a "kihagyhatatlan" lehetőségről és már is meg van ezzel kapcsolatban a magam véleménye a szorgos előrelátó magyarokról.
Ma ahogy megtudtam, hogy indul ingyen nyelvtanfolyam azonnal boldogan körbe telefonáltam a családot és az ismerősöket, hogy végre van lehetőségük egyet előre lépni az életükben és végre tenni valamit azért, hogy jobb életük lehessen. Mert eddig mikor kérdeztem, hogy ti miért nem dobbantotok Magyarországról, mindig azt a válszt kaptam, hogy nem tudjuk a nyelvet és esélyünk sincs rá, hogy fizetni tudjunk egy nyelvtanfolyamot. Tele ambícióval és segíteni akarással megkeztem a telefonálást és sorra kaptam a válaszokat: "hát jó", "most nincs rá időm, mert munkát keresek", "mire elkezdődne a tanfolyam nem tudom addigra ráérek-e", "most ép vezetni járok, nincs rá időm", "mindig dolgozom, nincs rá időm", "ha majd külföldre megyek majd lesz valahogy"
Komolyan mondom, hogy az agyamat eldobom menten, hogy hogyan lehetnek ilyen tedd-ki had hüljön alakok. Most jelen pillanatban olyan mérges vagyok, hogy feltudnék robbanni!!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26086 Írta: bigzo01
bigzo01 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Teljes mértékben igazad van ha nem ragadjuk meg a lehetőségeket nem haladunk semmire.Én próbálok bejutni valamilyen nyelvtanfolyamra de sehol nincs megfelelő/a tudásomnak/Miskolcon .Pedig nagyon szeretném minél hamarabb elsajátitani a nyelvet és kimenni dolgozni ,mert itthon nem jó 3 helyen dolgozom de nem haladunk ötről a hatra odakint sincs kolbászból a kerités de legalább normális fizetést adnak és csak egy helyen kellene dolgozni.Ha tudsz valami megoldást nyelvtanfolyam ügyben kérlek irj Miskolc környéki érdekelne.Köszi!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26087 Írta: Szugya
Szugya válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

A német nyelvtanulás ingyen hirdetéshez lehetne egy statisztikát, hogy hányan jelentkeztek és hányan mennek el. Ma olvasom a lehetőséget, azonnal telefon. körbetelefonálok pár ismerőst / 11 / figyu ilyen lehetőség nem sűrűn van próbáljátok meg.
Válaszok:
- te hülye vagy karácsony előtt?
- ha túl messze van nem megyek
-egyedül?
-és adnak utána munkát is?
-neked könnyű te már kinn vagy!!! :sick:
Na elöntötte a szar az agyamat, ezek után tőlem mindegyik éhen is halhat, lusta disznók egytől eggyig de sír a szájuk. Kell ennél jobb lehetőség? Én egy csomó pénzt feccöltem a skypos magánórákra meg a könyvekre de akartam tanulni. Aki nem akarja azon tényleg nem lehet segíteni, de ne is dolgozzon külföldön mert bele fog dögleni és sírva rohan haza.
Ennyi.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26088 Írta: Ancsi82
Ancsi82 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Ez tényleg fura, majd lehet, hogy kiderül, ahol olcsóbb ott ez a pl. 4500Ft nem összesen értendő!
Remélem nem így lesz, én nagyon reménykedem!!!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26089 Írta: Ancsi82
Ancsi82 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás ingyen

Én rohanva szaladnék, abszolút igazad van, nekem 3 gyerekem van, mindhárom kicsi, lenne kifogásom bőven, de nem lesz, mert ha tényleg lesz ez a lehetőség, akkor megyek!
Már jelentkeztem, várom a fejleményeket!!!!
Amúgy karácsony előtt nem indítanak tanfolyamot, legalábbis ott, ahova én jelentkeztem az első időpont január eleje volt! Ezt csak mellékesen!:-D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!