Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

  • emiliaklehr
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #1392 Írta: emiliaklehr
emiliaklehr válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Sziasztok!
Magam is sokat foglalkozom a nemet nyelvvel, most allok a nagy nemet nyelvdiploma megszerzese elött.
Emilia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1396 Írta: kormi33
kormi33 válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Kedves Emília!

Mi tavaly tavasz óta várjuk az Ön segítségét,mióta az expresszen hírdetett állásokat,amiről kiderült,nyelvlecke kemény pénzért! Kérem ne...
Ez nem az a fórum....
Üdv Kormi 33

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1397 Írta: raczlaszlone
raczlaszlone válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Sziasztok! én is véletlenül találtam ide,de itt találtam meg a book2 oldalt ami nagyon szuper!!!nekem mint kezdőnek is.készülök gondozási területre dolgoznia ,csak a mondatokkal volt gondom.ebben minden megvan!!pussz érte :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1399 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

kormi33 írta::

Kedves Emília!
Mi tavaly tavasz óta várjuk az Ön segítségét,mióta az expresszen hírdetett állásokat,amiről kiderült,nyelvlecke kemény pénzért! Kérem ne...
Ez nem az a fórum....
Üdv Kormi 33

Így van, ez nem az a fórum. :) Beküldte valaki Emilia kamu állásait amúgy a feketelistára? ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • emiliaklehr
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 6 hónapja #1400 Írta: emiliaklehr
emiliaklehr válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

Kedves Kormi33!

Itt szo sincs arrol, hogy "lecke kemeny penzert". Itt csak arrol van szo, hogy aki nem tud nemetül sajnos szinte semmi eselye nincs egy itteni allasra. Azok az allasok, amelyet nyelvtudas neklül meg lehet szerezni, azok mind rosszul fizetnek, ha fizetnek egyaltalan!! Nem egyszer talakoztam olyanokkal, akik itt ilyen allast talaltak es nem fizettek ki öket.
A nyelvtanfolyam ara sokak szerint realis. Senkinek nem kötelezö megvasarolni, ez csak egy javaslat, amivel ugy gondoltam segiteni tudok. Különben meg egyebb szolgaltatasaink viszont dijtalanok - mint peldaul a munkaközvetites - amiert masok "kemeny penzt" kernek el. Söt minkenkinek fel van ajanlva egy sikeres kiközvetites utan a nyelvtanfolyan egy reszenek a visszateritese. En ugy gondolom, hogy tisztesegesen jarok el, de sajnos az a tapasztalatom, hogy ez nem eleg. Mindenki mindent csak ingyen szeretne.
Köszönöm a hozzaszolasat.
Üdvözlettel: Emilia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #1401 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Nyelvtanulás Ingyen Hatékonyan!

emiliaklehr írta::

En ugy gondolom, hogy tisztesegesen jarok el, de sajnos az a tapasztalatom, hogy ez nem eleg.

Ugyan nem nekem lett a hozzászólás címezve de kifejtené, hogy mi a tisztességes külföldi munkát hirdetve nyelvtanfolyamon nyereségre szert tenni???

Mindenki mindent csak ingyen szeretne.

Igen, ezt én is tapasztalom minden nap. Szolgáltatók pl. hirdetéseket adnak fel egy fórum topikjaiban segítségnek feltüntetve azt de még apróhirdetés feladásánál is 100-ból 99 esetben elkerülik a Fizetés feliratú gombot. Hihetetlen. Nem gondolja?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!