Fizetés bankkártyával

Több
11 éve 10 hónapja #20218 Írta: Tony
Fizetés bankkártyával téma létrehozva Tony által

Sziasztok,

Remélem tudtok segíteni. Érdekes dolog történt velem. Áprilisban vásároltam a helyi Globusban 131 eu-ért, kártyával fizettem.
Ezt az összeget később vissza utalták( másnap) ezzel a tárgyal:Rückbuchung "Vielen Dank"
Ezt sem tudtam mire venni, de ugye a többlet a magyart nem zavarja:)
Erre junius 1.-én levont 135 eurót! Még a Globus közelében sem jártam.
Mielőtt bemennék a bankba gondoltam felteszem a kérdést , hátha más is járt már így.
Köszönettel: Tony

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 10 hónapja #20232 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Fizetés bankkártyával

Tony írta: Sziasztok,Remélem tudtok segíteni. Érdekes dolog történt velem. Áprilisban vásároltam a helyi Globusban 131 eu-ért, kártyával fizettem. Ezt az összeget később vissza utalták( másnap) ezzel a tárgyal:Rückbuchung "Vielen Dank" Ezt sem tudtam mire venni, de ugye a többlet a magyart nem zavarja:)Erre junius 1.-én levont 135 eurót! Még a Globus közelében sem jártam.Mielőtt bemennék a bankba gondoltam felteszem a kérdést , hátha más is járt már így.Köszönettel: Tony

Most néztem a számlámat!
Nekem nem küldött a Globus egy fillért se...

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20242 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Fizetés bankkártyával

Tony írta: Sziasztok,

Remélem tudtok segíteni. Érdekes dolog történt velem. Áprilisban vásároltam a helyi Globusban 131 eu-ért, kártyával fizettem.
Ezt az összeget később vissza utalták( másnap) ezzel a tárgyal:Rückbuchung "Vielen Dank"
Ezt sem tudtam mire venni, de ugye a többlet a magyart nem zavarja:)
Erre junius 1.-én levont 135 eurót! Még a Globus közelében sem jártam.
Mielőtt bemennék a bankba gondoltam felteszem a kérdést , hátha más is járt már így.
Köszönettel: Tony

Erre az esetre csak a bankod fog tudni valaszolni..

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20245 Írta: Szilvi
Szilvi válaszolt a következő témában: Fizetés bankkártyával

DECOTEXT írta:

Tony írta: Sziasztok,Remélem tudtok segíteni. Érdekes dolog történt velem. Áprilisban vásároltam a helyi Globusban 131 eu-ért, kártyával fizettem. Ezt az összeget később vissza utalták( másnap) ezzel a tárgyal:Rückbuchung "Vielen Dank" Ezt sem tudtam mire venni, de ugye a többlet a magyart nem zavarja:)Erre junius 1.-én levont 135 eurót! Még a Globus közelében sem jártam.Mielőtt bemennék a bankba gondoltam felteszem a kérdést , hátha más is járt már így.Köszönettel: Tony

Most néztem a számlámat!
Nekem nem küldött a Globus egy fillért se...


Rossz helyen nézted, az áprilisi számla a nyerő.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 10 hónapja #20304 Írta: magyaranyuka
magyaranyuka válaszolt a következő témában: Fizetés bankkártyával

A vásárlás és a számláról való tényleges levonás között több nap, akár 1 hét is eltelhet.
Amikor vásárolsz a számlán elkülönitik az összeget (mondjuk ugy "félrerakják" , az már nem lesz számodra elérhető, de még ténylegesen nem vonják le), a szolgáltatónak ezt még vissza kell igazolnia, és utana vonják le ténylegesen a számládról. A két dolog kozott tobb nap is eltelhet.
Amikor fizettel a kártyával csak egyszer probálkoztal a fizetessel?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!