Hitelfelvétel Németországban

Több
11 éve 4 hónapja - 11 éve 4 hónapja #26700 Írta: Agi104
Hitelfelvétel Németországban téma létrehozva Agi104 által

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy mi szükséges Bajorországban ( szabad felhasználású ) hitel felvételéhez?
A személyi hitel kalkulátort már megnéztem, már csak azt nem tudom, mennyi idő munkaviszony, stb. szükséges a hitel felvételéhez.
Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 4 hónapja #26701 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel Németországban

Agi104 írta: Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni, hogy mi szükséges Bajorországban ( szabad felhasználású ) hitel felvételéhez?A személyi hitel kalkulátort már megnéztem, már csak azt nem tudom, mennyi idő munkaviszony, stb. szükséges a hitel felvételéhez.Előre is köszönöm!

Hát, ezzel bajok lesznek, mert nem a munkaviszony számit hanem, hogy milyen biztosítákot tudsz adni! Lehet neked pl 10 éves munkaviszonyod is, ha keveset keresel nem kapsz hitelt. Forditva is igaz: ha nem dolgozol de pl az adott baknban vannak részvényeid, megtakarításod, vagy esteleg van nagyobb értékü ingatlanod, vagy gépkocsid, stb. akkor zokszó nélkül adnak és akár sokat is.

UI: most érkezett külföldiként nehéz dolgod lesz, mert pl a külföldi (mondjuk magyar) ingalan vagy vagyon nem számít ebbe "biztonssági opcióba" bele, mert ehez a bankod adott esetben nem fér hozzá! Mi 1989-óta vagyunk a Sparkasse banknál. Mivel "jólfizető" kuncsaft vagyunk, tőlünk azt kérdezik meg ilyen esetben, hogy hova utalják vagy milyen címletekben kérem? Viszont ugyenebben a bankban vannak az értékpapírjaink s egyéb lekötött dolgok.....

Itt is úgy működik a dolog a bankokkal, mint Mo.-on.
Akinek nincs semmilye, annak nem is adnak semmit!
Minél több a vagyonod, annál több és jobb hitelt kapsz!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Rian
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 4 hónapja #26703 Írta: Rian
Rian válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel Németországban

Szia Ági!

Szerintem menj be a bankba ahol a számlád vezetik,egy barátnőm férje is pont most nézett utána,2-3 havi munkabér utalás legyen és ne legyen próbaidő ,van olyan hitelügyintéző cég ahol azt mondták,hogy 4-6 hét /jól írtam "hét"mert van akinek hetente érkezik /bankszámla igazolás 1-2 utalás már legyen és +bérpapír+munkaszerződés.Szerintem előbb a bankodba menj!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 4 hónapja #26707 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel Németországban

Rian írta: Szerintem menj be a bankba ahol a számlád vezetik,egy barátnőm férje is pont most nézett utána,2-3 havi munkabér utalás legyen és ne legyen próbaidő ,van olyan hitelügyintéző cég ahol azt mondták,hogy 4-6 hét /jól írtam "hét"mert van akinek hetente érkezik /bankszámla igazolás 1-2 utalás már legyen és +bérpapír+munkaszerződés.Szerintem előbb a bankodba menj!


Valóban! Én az előbb elkövettem egy nagy hibát! Nem kérdeztem meg, hogy menyiről van szó, ugyanis hitel és hitel között óriási a különbség! Az én beírásom 50 vagy 100 ezer (vagy több) eurórra vonatkozott, s nem kis áruvásárlási (pár száz vagy néhány ezer) hitelről írtam! Egy kocsira vagy hasonlóra ad majdnem minden bank, ha a bérünk az adott bankba megy!

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
11 éve 4 hónapja #26729 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel Németországban

Valóban! Én az előbb elkövettem egy nagy hibát! Nem kérdeztem meg, hogy menyiről van szó, ugyanis hitel és hitel között óriási a különbség!

DCT, valosagod van, de................
Akar a hazi bankok is kernek akar 10 Tsd. Euro hitelkerelemnel
biztositekot. Az, hogy neked havonta bejön 1600 (pld.) Euro havonta
es a honap vegere marad abbol 170 Euro, nem biztositek egy banknak
sem.
Vagy le kell tenned az asztalra egy komoly eletbiztositassal együtt a Kfz.
Scheinodat (ami a tied), mert ne adja az eg ,hogy a Kunde idöközben
feldobja talpat, arra is kell bizony biztositek + a Kfz. Schein.
Es a Schufat nem elfelejteni!

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 4 hónapja #26733 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Hitelfelvétel Németországban

prosperus írta:

Valóban! Én az előbb elkövettem egy nagy hibát! Nem kérdeztem meg, hogy menyiről van szó, ugyanis hitel és hitel között óriási a különbség!

DCT, valosagod van, de................Akar a hazi bankok is kernek akar 10 Tsd. Euro hitelkerelemnel
biztositekot. Az, hogy neked havonta bejön 1600 (pld.) Euro havonta
es a honap vegere marad abbol 170 Euro, nem biztositek egy banknak
sem.Vagy le kell tenned az asztalra egy komoly eletbiztositassal együtt a Kfz.
Scheinodat (ami a tied), mert ne adja az eg ,hogy a Kunde idöközben
feldobja talpat, arra is kell bizony biztositek + a Kfz. Schein.Es a Schufat nem elfelejteni!


Természetesen igazad van! Szinte akármennyiért is kérnek garanciát, de azért egy pár ezrest könnyebb kapni, vagy pl. áruvásárlasi hitelt is könnyebb intézni, mint ha én odamegyek és kérek 100 ezret! A fő érv mindig a "BONITÁS", mindkét részről! Mivel nekünk gyakorlatilag ami a banknak elérhető (garancia), az minden náluk van (ha havi bevételünk sem az én 1600 nettóm) így mi 10 perc alatt kijövünk akár 20 ezerrel is, míg X. Mariska, aki most érkezett Kondorosról, nem fog 500-at sem kapni! Én csak ezért említettem meg azt, hogy hitel és hitel között óriási a különbség! Már egy vállalkozó is jobban állhat, ha cége nem piros számokat ír....de egy alkalmazott, egyedüli családfentartóval, már hosszan leülnek és elemeznek....

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!