Online adóvisszatérítés

Több
11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #27639 Írta: csibefa
Online adóvisszatérítés téma létrehozva csibefa által

Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy a nyáron voltam kint dolgozni és szeretném itthonról elintézni az adóvisszatérítést. Hol vagy hogyan tudom ezt megtenni ?? Hallottam róla hogy online is meglehet egyszerűen és gyorsan csinálni csak sajnos nem találom az oldalt tudna ebben nekem valaki segíteni ?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #27641 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Online adóvisszatérítés

csibefa írta: Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy a nyáron voltam kint dolgozni és szeretném itthonról elintézni az adóvisszatérítést. Hol vagy hogyan tudom ezt megtenni ?? Hallottam róla hogy online is meglehet egyszerűen és gyorsan csinálni csak sajnos nem találom az oldalt tudna ebben nekem valaki segíteni ?

Kedves Csibefa! A "Steuerklasse 3" topikban mindent megtalász, de nem valószínű, hogy sikerülni fog valamit is visszaigényelned, mert úgy tudom, hogy ehez német lakcim, adószám és egy német bankszámla is szükséges! Ha már nem vagy adófizető, akkor az adószámod is megszünt szerintem!
(Ennek azért még nézz utána mert nem vagyok benne biztos!)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja - 11 éve 3 hónapja #27660 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Online adóvisszatérítés

csibefa írta: csak sajnos nem találom az oldalt tudna ebben nekem valaki segíteni ?

Szerintem ezt az oldalt nem találod:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bariba

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!