Német biztosítók

Több
10 éve 10 hónapja #31644 Írta: gyongyvirag
Német biztosítók téma létrehozva gyongyvirag által

Sziasztok! Az ASSTEL biztosító társaságot ismeri valaki, tud róla valamit mondani? Nagyon olcsón, havi pár euróért kínálnak mindenféle biztosítást. Az érdekelne, hogy mennyire megbízhatóak, hogyan fizetnek? Köszönöm.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31648 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Német biztosítók

gyongyvirag írta: Sziasztok! Az ASSTEL biztosító társaságot ismeri valaki, tud róla valamit mondani? Nagyon olcsón, havi pár euróért kínálnak mindenféle biztosítást. Az érdekelne, hogy mennyire megbízhatóak, hogyan fizetnek? Köszönöm.


Gyöngyvirág! Nem az a lényeg, hogy mennyire megbizhatóak! Ha gond van akkor lehet perelni öket, mert gondolom van már jogvédelmed. (?) A gond a szerödésben van, amit aláirsz ennyiért. Jól olvassd el, hogy mire nyujt védelmet és mire fizet! Olcsó húsnak mindig is nagyon hig volt a leve..... Ne arra törekedj, hogy megúszd pár euronból, hanem arra, hogy benne legyen a szerzödésedben minden amire kötöd a biztositast! Apróbetüs a fontos! Abban van, hogy nem fizet ha.... oszt' ha aláirod, akkor az olcsó lesz, a drága, ha igénybe akarod venni!!!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31666 Írta: Tony
Tony válaszolt a következő témában: Német biztosítók

Sziasztok,
lenne nekem is egy kerdesem.
Mit guglizzakbe ,hogy ha a biztositokat akarom összehasonlitani?
Egyenivallalkozashoz kereseke biztositast.
Üdv Tony

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31674 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Német biztosítók

Tony írta: Mit guglizzakbe ,hogy ha a biztositokat akarom összehasonlitani?

Hát 1 egész napig elnéztem ezt a hülyeséget, de nem bírom tovább! Tényleg azt hittem, hogy Te kedves Tony, itt nyilvánosan bocsánatot kérsz mindenkitől, de úgy látszik ehez hiányzik belőled a merészség. Ha Te ugyanis a google-t valóban használnád, akkor azonnal 7.854.000 találatot kaptál volna németül: "Versicherung Vergleich"-re, (hétegésznyolctized millió!) s még a magyar "biztosítások összehasonlítása" keresés is 287.000 találatot adott.. Tudod a google az tud forditani is, így egyértelmű, hogy Te itt mindenkit hülyének néztél! Én azért mélységében, a szellemi képességeidre gyanakszom, ezért én kikerestem neked egyet, a 7,8 millióból, németül >>> VERSICHERUNG VERGLEICH << Ez itt egy link! (Rá kell kattintani az egérrel, s odavezet arra az oldalra, hol a német biztosításokat összehasonlíthatod!


Valójában én vagyok az ökör, hogy veszem a fáradságot.....

DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31677 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Német biztosítók

Tessék itt összehasonlítgatni: Biztosítás Németországban
Amennyire lehetett lefordítottuk, ettől többet nem tudtunk tenni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!