Mit fedez a biztosító?

Több
10 éve 3 hete - 10 éve 3 hete #35521 Írta: mátfeh
Mit fedez a biztosító? téma létrehozva mátfeh által

Kedves Forumozok!
Szeretnek egy kerdest feltenni. nemreg autobalesetet szenvedtem nem sajat tulajdonu autoval.A rendorseg engem nem kerdezet ki rogton korhazba vittek.
Az auto amivel en voltam elege sulyosan serult a masik orra vyurodott be.
Kerdes: ha en hibam volt mit fedez a biztosito?
Ha a masik sofore akkor az mit?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hete #35522 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Mit fedez a biztosító?

Természetesen a javítást vagy ha gazdasági totálkár akkor az autó "értékét" ;)
Az egyéb (esetleges) "extrák" pedig szerződésfüggőek.
A munkahelyi balesettel kapcsolatos kérdésedet pedig tedd fel légyszíves itt: Munkahelyi baleset ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hete #35525 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Mit fedez a biztosító?

Gergoo írta: Természetesen a javítást vagy ha gazdasági totálkár akkor az autó "értékét" ;)
Az egyéb (esetleges) "extrák" pedig szerződésfüggőek.
A munkahelyi balesettel kapcsolatos kérdésedet pedig tedd fel légyszíves itt: Munkahelyi baleset ;)


Hát ez mondjuk így egy kicsit elnagyolt. Attól is függ, hogy milyen biztosítása volt a mátfeh által vezetett autónak (ha ö volt a hibás). Ebben az esetben , ha nem volt rajta Casco, ugyanis nem kap semmit.... Vagy én értem rosszul a kérdést ??

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hete #35527 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Mit fedez a biztosító?

Elnagyolt, persze. Mint a kérdés. Nem hemzseg információktól, telepatikus képességeim pedig nincsenek. :P
Az összes alternatívát pedig szerintem a fórumon 1 ember vállalja be, hogy leírja (ha van kedve) :laugh: én nekem sem full infóm nincs, sem időm. Ingyen tréler, egyéb finomságok pedig szerződésfüggő. Amúgy volt a kérdéshez abszolút nem tartozó rész is aminek már van topikja (munkahelyi balesettel kapcsolatos kérdés) ami szerintem jobban érdekli a kérdezőt mint, hogy mi lesz az autókkal! :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!