Bankkártya probléma

Több
10 éve 2 hónapja #35603 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Bankkártya probléma

Nem tudom Gergő, ha valahol telefonon kell a pin kódot megadni, az nekem nem egyenes.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #35604 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Bankkártya probléma

Azzal azonosítod magad ;) nem a kártyád pin kódja kell! :chuckle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 2 hónapja #35605 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Bankkártya probléma

lajhor1 írta: Sziasztok!Nem tudom mi lehet a probléma de nem sikerül le vennem a pénz a bankkártyámról :( .Postbankos idáig müködött most nem,egyszerűen nem engedi!mi lehet a baj?Pin kód el fogad összeg beütése után a kártyát kiadja "a tanzakcio nem hajtható végre"Vegye el a kártyáját :woohoo: .Nem értem 2 éve használom de még ilyen nem volt.Online bank írja XXXXeuro áll rendelkezésére.Most akkor ott a pénz de nem elérhető :hyper: !????


Az nem derült ki, hogy próbáltad-e másik automatánál, vagy csak ugyanannál. Szimplán lehet rossz az automata és olyankor gyakran telesen ötletszerü, hogy mit ír ki ill. mit nem ír ki.
Másik tipp: nem lehet esetleg vmi. letiltás a háttében ?? Be nem fizetett szla., bünti, TV-díj, ilyesmi ?? Az ilyen folyamatról persze elvileg tudnod kéne, de magáról a számlazárolásról csak utólag szólnak. És ha pl. egy 50 eurós buli meg nem fizetése miatt zárolnak is, tök mindegy mennyi lóvé van rajta, a teljes számlát zár alá veszik.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #35606 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Bankkártya probléma

gejza írta: Az nem derült ki, hogy próbáltad-e másik automatánál, vagy csak ugyanannál. Szimplán lehet rossz az automata és olyankor gyakran telesen ötletszerü, hogy mit ír ki ill. mit nem ír ki.

Jogos. :)
Nekem beugrott még egy dolog. Próbálj meg valakinek utalni vagy ha valami hasznalható kártya akkor online fizetni vele valamit. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 1 hónapja #35609 Írta: lajhor1
lajhor1 válaszolt a következő témában: Bankkártya probléma

Sziasztok!Bocsi hogy idáig nem írtam de nem tudtam volna semmi érdemlegeset.Na ma viszont probáltam intézkedni sajnos zárolták a számlám.Hogy miért????????????Igen a német lakcímen nem volt ki át vegye a banktol kapott levelet és vissza küldte a posta a központba és zárolták a számlám ez miatt. :woohoo: Építő iparban dolgozom és decembertől-márciusig itthon vagyok és nem kint na ebböl lett a baj. :( De így volt ez idáig is és soha nem okozott problémát.Köszönöm mindenkinek a hozzá szólását!Nagyon bízom benne hogy sikerül a bankkal megoldást találni.Már intézem a lakcím változást velük állitolag ha ezt sikerül el intéznem akkor hozzá jutok a pénzemhez. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, kirschblute

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!