Nettó órabér Németországban

Több
12 éve 6 hónapja #7474 Írta: Hunor
Nettó órabér Németországban téma létrehozva Hunor által

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni,hogy ez a gumiszerelői állás amit hirdetnek ez kb havonta mennyi euro-t jelent nettoban mert sajnos csak azt írják ,hogy 8,50 kezdő bruttó órabér de ez nettoban mennyi és általában hány órát kell dolgozni mert engem érdekelne. előre is kösz:-)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #7475 Írta: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #7544 Írta: gyozo
gyozo válaszolt a következő témában: Nettó órabér Németországban

Én is e-felől szeretnék érdeklődni mert eddig csak itthon dolgoztam a szakmába és nem tudom pontosan beállítani és hogy milyen kategória??

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • pepi
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hete - 12 éve 2 hete #17153 Írta: pepi
pepi válaszolt a következő témában: Nettó órabér Németországban

Sziasztok,
elnézést, nem választ írok, de nem találtam meg az új kérdés/hozzászólás helyét,kérdezni szeretnék tőletek.
Régóta tervezzük a kiköltözést, Baden -Württemberg a cél, és több gyerekkel mennénk, nem csak anyagiak miatt.Próbálok mindent összeszedni, honnan mit lehet indulásként kapni, ha van ilyen összefoglalótok, azt szívesen veszem.
Kérdésem az volna, hogy a nettó bér kalkulátorban két sorba nem tudom mit kell írni, annak ellenére, h elolvastam a hozzá csatolt dolgokat. A Steuerfreibetrag és a Kinderfreibetrag volna a kérdés.Ez most akkor mennyi, és mik azok a számok a Kinderes esetében? Az adóból valóban levonhatóak a gyermekekre és az utazásra fordított költségek?Pl a gyerek egyetemre való vonatbérlete is, és tandíja is, ugye?És ezt utólag, vagy évente egyszer, vagy havonta?
Azért a nyugdíjbiztosítás elég szép százalék, ez meglepett.
Köszönöm előre a válaszokat!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!