Németországi tartozás

Több
12 éve 6 hónapja #8086 Írta: janikata
Németországi tartozás téma létrehozva janikata által

sziasztok!

Egy olyan problémám merült fel, év elején az O2 -nál volt egy fél éves elöfizetésem internetre. Amit fizettem is rendszeresen, és ugy emlékszem mikor haza jöttem áprilisban akkor a köv hónapokat is kiegyenlítettem.Na most a napokban kaptam egy felszólítást ide a magyar címemre hogy fizessek be x összeget, tartózás cim szóval. Mi történik ha nem fizetem be, mert nem tartom jogosnak, másik innen nem is tudnám nekik befizetni...feketelistára kerülök, vagy esetleg behajtják rajtam itthon vagy???

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8169 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi tartozás

janikata írta: sziasztok!

Egy olyan problémám merült fel, év elején az O2 -nál volt egy fél éves elöfizetésem internetre. Amit fizettem is rendszeresen, és ugy emlékszem mikor haza jöttem áprilisban akkor a köv hónapokat is kiegyenlítettem.Na most a napokban kaptam egy felszólítást ide a magyar címemre hogy fizessek be x összeget, tartózás cim szóval. Mi történik ha nem fizetem be, mert nem tartom jogosnak, másik innen nem is tudnám nekik befizetni...feketelistára kerülök, vagy esetleg behajtják rajtam itthon vagy???

Feketelistára kerülsz vagy esteleg behajtják rajtad otthon! :blush:

Ha nem mondtad fel a szerződést akkor hosszabbodott újabb 2 évvel! Fordulj ügyvédhez. Otthonról is ki tudod fizetni utalással. Ha szerencséd van akkor a magszünt lakhelyed miatt esetleg elnéznek a fizetési kötelességtől! A legrosszabb ha eldobod a levelet és nem fogalkozol vele mert akkor előbb utóbb egy inkasso cégnél köt ki a tartozásod, s sokkal drágább lesz!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!