Eujobinfo.c o m információ kérés

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9365 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Eujobinfo.c o m információ kérés

Juditka írta: Sziasztok!West Herald Bt.-ről szeretnék információt kérni. (EU JOBINFO.com) Egyik ismerősöm részére szeretnék megtudni róluk valamit. Van-e esetleg olyan, aki általuk jutott ki külföldre dolgozni? Ausztriába ígértek neki munkát, első ízben befizetett 1490 ft-ot, megkapták a tájékoztatót, a napokban újból kaptak egy csekket, ugyanennyi összegről, ráadásul bruttó 1600 euró fizetést ígértek, napi 8 órában., és természetesen mindenben segítenek. Nekem túl szépnek tűnt ez az egész. Én már első alkalommal elmondtam, hogy előre senkinek ne fizessenek de hiába. Kérlek titeket, ha tudtok valamit a Bt-ről, írjátok meg.Judit

EUROJOB <<< Az eredeti link az ez, itt magyarul.

E U R O J O B <<< Itt a nyelevet is megválaszthatod, hogy a keresö milyen nyelven legyen. Itt szinte az összes EU ország hirdet s gyakorlatilag nincs közvetitö. Szakmakategóriák és országok szelekciója is lehetséges. AMI FONTOS: soha ne fizess semmilyen információért elöre! Becsületes közvetitöknél úgy megy, hogy közvetit, majd HA (!) dolgozol tehát létrejött a munkaközvetités, akkor küldik a számlát, amit már elöre ismertetnek veled. Olvastam olyanról is, hogy maga a munkaadó vonja részletben, s küldik a közvetitönek a dijat.
Lényeg, hogy utólag fizetni! Az étteremben sem fizetsz elöre. A szolgáltatásokért is utólag fizetsz, a fogysztás alapján, a taxiban is az óra mutatja mi mennyi.....Miért kellene egy kétes kimenetelü közvetitésért elöre fizetni?? Ez zsákba macska!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Juditka

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #9394 Írta: kormi33
kormi33 válaszolt a következő témában: Eujobinfo.c o m információ kérés

Hello,

Én voltam az idén nyáron a Varrógépgyár utcában.Alig találtam meg,sehol nincs ki írva a cégnév.
Az irodaház portásától tudtam meg,hogy már West Herald a neve. Senki nem volt bent,adott egy tel.számot és nevet, Tornyos István. Hívtam,épp külföldön volt munkát leszervezni:)
A szokásos,küldj életrajzot,kell a munkás,kereslek majd...stb. Igaz,pénzről nem volt szó,de jobb is. Azóta is keres. B)
Üdv

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja #9398 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Eujobinfo.c o m információ kérés

kormi33 írta: ....Én voltam az idén nyáron a Varrógépgyár utcában.Alig találtam meg,sehol nincs ki írva a cégnév. Az irodaház portásától tudtam meg, hogy már West Herald a neve. Senki nem volt bent, adott egy tel.számot és nevet, Tornyos István. Hívtam, épp külföldön volt munkát leszervezni. A szokásos, küldj életrajzot, kell a munkás, kereslek majd...stb. Igaz, pénzről nem volt szó, de jobb is. Azóta is keres. Üdv

Kedves Kormi! Valami nagyon fontosat szerintem teljesen elfelejtettél! Neked kell a munkahely, s ők válogathatnak! Nem tudom ki a "Pisti gyerek" akit említettél, de ha munkát szervez, akkor valószínű, hogy nem műszakvezető vagy szalagmunkás, hanem valamilyen vezető beosztásban lehet! Kisebb dolga is nagyobb annál, hogy beked telefonálgasson! Itt neked kell(ene) következetesnek lenned ha valóban dolgozni is akarsz!
Az megint más tészta, hogy ha előre kérnek valamilyen összeget ki tudja miért....

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • kleinigkeit
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 2 hónapja #13339 Írta: kleinigkeit
kleinigkeit válaszolt a következő témában: Eujobinfo.c o m információ kérés

Sziasztok!!
nagyon örülök a lehetösegnek, hogy segithetek vkit lebeszelni az Eujobinforol!
Kerlek ne dölj be nekik, hamis csalok!
en is kifizettem nekik a penzt, 15 000 ftot, ami nagyon sok. fel evig nem csinaltak mast mind emailokat küldözgettek cegnevekkel, heti 1szer, kb 20-30 ceg nevet. A mar hihetetlen hogy ennyi ceget felhivnak, es az meg hihetetlenebb hogy fel ev alatt egyszer se talaltak olyan ceget amelyik alkalmazott volna. Meg a honlapon meghirdetett mezögazdasagi munkara is jelentkeztem, nem jeleztek vissza. ahoz hogy szoba alljanak veled elöbb lehuznak 15ezer ft-tal, aztan lesz....nak. En elsösorban ettermi munkakra jelentkeztem, nyelvtudasom volt szakkepesitesem volt. de több orszagot is bejelöltem, többfele munkat, szobalany hasonlok, nagyobb az esely stb. Semmi... fel ev utan irtak hogy meghosszabbithatom a palyaztatast ingyen, vagy törölnek a rendszerböl. akkorra mar sajat erömböl is talaltam allast, (egy het, jopar telefon, de nem lehetetlen ) ezert nem foglalkoztam többet velük. egesz tavalyig, amikor is eszembe jutottak, es vissza akartam kapni a 15000 ftomat. erre azt valaszoltak, hogy ök szerzödes szerint jartak el, ök nem közvetitö ceg, hanem palyaztato. ha nem tetszik a rendszer pereljem be öket. de hogy szo szerint egy emailjükböl idezzek:
"Szeretnénk tájékoztatni, hogy mi nem vagyunk közvetítő iroda, és a szolgáltatásaink sem azok. Ön is mint a többi ügyfelünk az internetes hirdetési szolgáltatásunkat vette igénybe és azért fizetett (nézze meg a velünk kötött szerződést). E hirdetési szolgáltatás keretén belül pedig az Ön álláskereső hirdetését a szerződében vállaltaknak megfelelően 6 hónapig szerepeltettük a nemzetközi álláskereső-hirdetési rendszerünkben. Az Ön által megrendelt hirdetési szolgáltatást pedig az irodánk maradéktalanul teljesítette."
A következö kerdesemre miszerint önök miert nevezik a szolgaltatast HIRDETESnek, mikor vilagosan közlik a honlapon, hogy maguk veszik fel a munkaadokkal a kapcsolatot nem valaszoltak. Az nem közvetites ha elküldik a munkaltatonak az öneletrajzomat? es ha elolvassatok a honlapon az all, hogy a munkaltatok ezutan közvetlenül a palyaztatoval kerül kapcsolatba, nem a ceggel. Tehat a munkaltato kap egy SPAM-et, es kb f...ja sincs hogy ki az az eujobinfo. 6 honap alatt többezer munkaado. Keptelenseg, hogy ennyien ismernek a ceget.
Ha mar egy embernek is segitettem a valaszommal mar megerte. Remelem hamarosan bevizsgaljak, es megbirsagoljak

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #40361 Írta: sáncse1
sáncse1 válaszolt a következő témában: Eujobinfo.c o m információ kérés

Nem helyes a válasz azzal kapcsolatosan, hogy utólag kell fizetni. A felhozott példák, mint étterem, taxi de ide sorolhatnánk a fodrászt is például azok valóban mind fogyasztás alapján működő szolgáltatások. De van egy lényeges dolog: ezen szolgáltatások teljesítése során az ügyfél nem hagyja el a szolgáltatás helyszínét. Az étteremben elkezdi fogyasztani az ételt és nem távozik amíg azt ki nem fizeti. A taxi elindul, de az ügyfél nem távozik míg ki nem fizeti. A fodrásznál leülök, levágják a hajam de nem távozok míg nem fizetek. Ezekben az esetekben természetes és magától értetődő az, hogy nem előre fizetek, hanem akkor amikor a szolgáltatás teljesült. De nem hagyom el a szolgáltatás helyszínét. Más szolgáltatások esetében, amikor elhagyom a szolgáltatás helyszínét, mert a szolgáltatás nem fogyasztás alapú, hanem más típusú, akkor ott előre kell fizetni. Például ügyvéd esetében előre ki kell fizetni az ügyvédi díjat, és a szolgáltatás utána kezdődik meg. Az ügyvéddel történő megbeszélés és a díj kifizetése után elhagyom a helyiséget. De vegyünk más példát: posta. A postán előre fizetem ki a szolgáltatást. Azért, mert kifizetem és elhagyom a posta épületét. Nem az történik, hogy ott megvárom a postán míg a postás a címzetthez kiviszi a levelet és majd utólag fizetek. Pedig nevezhetnénk fogyasztás alapján történő szolgáltatásnak, mert meghatározott mennyiségű levelet fizetek ki. Tehát előre kell fizetni, pedig szolgáltatásról van szó. A munkaközvetítés az nem szolgáltatás. Mivel bizonytalan a kimenetele. Tehát a munkaközvetítés költségeit valakinek állnia kell. Ez alap esetben a munkáltató. Ha a munkáltató nem állja, de a munkakereső munkát akar szerezni, akkor a munkakereső fizeti a költségeket. Ha a munkakereső segítséget kér és ebben a folyamatban mások segítenek neki, akkor azt a költséget is a munkakereső kell, hogy fizesse, hiszen a munkakereső erőlteti a folyamatot, Ő az aki akar dolgozni és fizet a folyamat közben az egyes lépések során. A hiba abban van, amikor a közvetítő azt mondja, hogy biztos munkát tud, de nem a munkáltatótól kap ezért pénzt a közvetítő, hanem a munkakeresőktől szedi be az összeget. Ez ellentmondás, hiszen ha biztos a munka, akkor a munkáltató hajlandó lenne fizetni a közvetítőnek azért, hogy embert szerezzen.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!