eduXite GmbH információkérés

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #36055 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: eduXite GmbH információkérés

majki64 írta: Igazad van Gergoo! Valóban így kezdik a bemutatkozást, de ezzel folytatják:
"A vezetői kiválasztás és vállalati tanácsadás mellett egészségügyi szakemberek Németországba történő közvetítésével is foglalkozunk".Egyébként majd írok a tapasztalatimról velük kapcsolatban. Megtöröm a 2011 óta tartó csendet.

Valószinü elkerülte a kedves figyelmedet a "egészségügyi szakemberek Németországba történő közvetítésével is foglalkozunk" mondtarész! Én irasba adom neked, hogy minimum egy Dr. cim kell ehhez.

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #36070 Írta: ildsch
ildsch válaszolt a következő témában: eduXite GmbH információkérés

Kedves Majki. Amennyiben bővebb infód van, kérlek osszd meg velem. Üdv. ildisch

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #36071 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: eduXite GmbH információkérés

ildsch írta: Kedves Majki. Amennyiben bővebb infód van, kérlek osszd meg velem. Üdv. ildisch

Mindenkivel fogja megosztani! ;) Ahogy ezt már jeleztem az első hozzászólásodra reagálva, nálunk (kizárólag) igy szokás hasznos információkat megosztani! :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja #36073 Írta: majki64
majki64 válaszolt a következő témában: eduXite GmbH információkérés

Ildsch!
Néhány válasszal feljebb már megírtam, hogy meg fogom osztani a tapasztalataimat. A nyelvtanfolyamukat most végzem. Kijutás júniusra tevődik, ha az a tetves Eekh nem kér még vagy ötször hiánypótló hiánypótlást egy sz@ros igazoláshoz, ............... huszonötezerért, ..................három hetes reakció idővel.
Egyébként van sok elérhetőségük! Vedd fel felük a kapcsolatot!
Már a Facebook-on is érdeklődtél. Ott van a csoportban olyan lány nem egy, aki velük ment ki. Keresd őket pontos infókért.

üdv majki

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #36076 Írta: kontakta
kontakta válaszolt a következő témában: eduXite GmbH információkérés

Gergő! Bizonyára észre vetted hogy nem gyakran írok az oldalon, illetve felvilágosítást sem szoktam kérni, így nem tudhatom nálatok mi a szokás.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 11 hónapja - 9 éve 11 hónapja #36078 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: eduXite GmbH információkérés

Szia kontakta!
Most szólsz először hozzá ehhez a topikhoz, vagy csak ezen a néven először szólsz hozzá, nem tudom.
A lényeg, hogy azért írtam ildsch-nek amit írtam mert egyértelműen nem tudta mit illik/javasolt manapság interneten megosztani, azt pedig pláne nem tudta, hogy nálunk mit lehet vagy sem.
Javasolt olvasmányok:
Fórum etikett
Használati feltételek

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!