TOQ Dienstleistungs GmbH információkérés

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #36075 Írta: Majoristvan1993
TOQ Dienstleistungs GmbH információkérés téma létrehozva Majoristvan1993 által

Sziasztok.
2 napja felkeresett egy D. József nevű úr, 3 hete jelentkeztem náluk:


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Holnap kellene indulni Németországba, Erfurtba göngyölegraktárba lenne a munka, utat és a szállást állják.
Valaki valamit tud róluk? Elég hitelesnek tűnik csak nem tudom hogy tényleg bejelentett munka és fizetnek-e rendesen.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #38981 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: TOQ Dienstleistungs GmbH információkérés

Lehet régi, de hátha mást is felhívtak azóta. Hát én ehhez nem mennék!! Miért tőled kér pénzt? Meg mióta ferencia, hogy valaki Ausbildungot szerzett? A letölthető füzetkében van. A kép is sántít. Mióta dolgoznak csak kínai beütésű emberek egy cégnél?
A Zeitarbeit nem jótékonyági szervezet, nem fizetnek semmit, ha még "külföldön" vagy. Egy rendes cégnek telik rendes honlapra, nem joomla weblapot használ.
Ennek ellenére, lehet,hogy van munkájuk, de valószínűleg olyan,amiben köszönet nem sok lesz.

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!