Work InTime GmbH információkérés

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 7 hónapja #37161 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Work InTime GmbH információkérés

gejza írta: Mellesleg.

"...a keleti részröl sem hiszem, hogy nyugatra küldi majd a melósát.."

mondod te és akkor nézd meg ezt az állást pl.:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kirendeltség: Lipcse, állás: Stuttgart . Ugye-ugye ...

Meg tudnád nekem magyarázni, hogy akkor az ilyen miért ne azonnal Stugártba menjen?
Csak egy kattintás és ezer cégcimet talál hol CNC szakit keresnek...... Persze igazad van,
lehet bonyolitani is!
:chuckle:

DCT
Téma zárolva.
Több
9 éve 7 hónapja #37163 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Work InTime GmbH információkérés

Oké, srácokj elég volt! Talán ez az első, xy cég információkérés topik ahová érkezett olyan válasz, hogy valaki dolgozott már ott. Úgy örülnék ha nem offolnátok jobban szét! Kösziiiiiiiiiiiiiiii
A következő felhasználók mondtak köszönetet: balti
Téma zárolva.
Több
9 éve 7 hónapja - 9 éve 7 hónapja #37361 Írta: szlifko
szlifko válaszolt a következő témában: Work InTime GmbH információkérés

Helló!én a Work In Time -nál dolgozok lassan egy éve,a hátránya csak annyi hogy sokat kell utazni.A többire nem lehet panaszkodni,de nem is a legjobb. DE DE nagybetűvel,mit várjon az ember ha külföldi?Ettől sokkal többet ne .ha akar valaki többet az tanuljon meg jól németül és nem kell egy fejvadász cégnél dolgoznia.Fizet rendesen időben és hiánytalanul.Havi 1600-1700 € meg lehet keresni.Igaz ebből kell finanszírozni a szállást(ezt a cég keresi a munkák mellé) de ez így van akkor is ha magad keresel albérletet amiben lakhatsz.Nem rossz nincs közvetlen főnök a melók néha elég jók ,lazák esetenként.Pénzed meg van mindég ,előleg kérhető ez is korrekt.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: balti
Téma zárolva.
Több
9 éve 7 hónapja - 9 éve 7 hónapja #37362 Írta: balti
balti válaszolt a következő témában: Work InTime GmbH információkérés

Köszönöm a segítségeteket!
De már egy hete itt dolgozom náluk, és kellemesen csalódtam! Szóval köszönöm mindenkinek a segitségét, vagy hozzászólását!
Téma zárolva.
Több
9 éve 7 hónapja #37372 Írta: szlifko
szlifko válaszolt a következő témában: Work InTime GmbH információkérés

Én is ezt tudom mondani .Dolgoztam mindenféle magyar érdekeltségű céggel (5 évet legalább) de alig kaptam 900 € és a belemet kihajtották.itt meg lazán megvan tisztán ugyan az ami máshol máskor.
Téma zárolva.
Több
9 éve 6 hónapja #37712 Írta: balti
balti válaszolt a következő témában: Work InTime GmbH információkérés

Sziasztok Balti vagyok és meg próbáltam a Work In Time Gmbh alkalmazottja lenni!
Megosztom a tapasztalataimat azokkal akiket érdekli a téma, és nem szét akarják offolni!
Pontokba szedtem az ígéreteiket, illetve a kapcsolódó tapasztalataimat!
1. Heti előleg lehetőség 3 ledolgozott nap után max. 300 euró. (Az előleg valóban megvolt! Bár volt, amikor Magyarországra küldték és a német postán, csak néztek! Előfordult, hogy csak egy töredékét az igényeltnek vagy a tényleges kiadásnak! Két kollégának szó szerint el kellet szökniük a szállásról, mert nem volt elég pénzük ki fizetni azt!)
2. Olcsó szállás foglalása a munkahelyhez a lehető legközelebb, parkolóval, hűtővel, illetve ha lehet konyhával. (Az olcsó 25 euró / fő / éj. Hűtő semmi, parkolás az utcán, konyháról meg ne is álmodjunk!)
3. Km elszámolása a cég központjától a szállásig, illetve a szállás – munkahely közötti út, 100 km-ként 10 euró/fő. (Ezt az összeget a csak az autó tulajdonosa kapja! DE akkor én miért fizettem ki az üzemanyag rám eső részét, ha nem kaphatom vissza?)
4. Napi 12 euró amennyiben a cég nem tud munkát biztosítani. (Ezt valóban ki fizetik! De! Amennyiben nincs munka, mondjuk egy hétig akkor vagy dekkolsz az olcsó szálláson napi 25 euróért, ha van még helyed! Vagy meg próbálsz haza jutni, ami szintén nem olcsó mivel téged pénteken Du. 16-17 órakor tájékoztatnak minderről és te 1000- 1300 km –re vagy! Tehát kapsz a hétre 60 eurót és kifizetsz 200-250-et!)
5. Magyar nyelvű kontaktszemélyek 24 órában. (Ez szerintem eleve baromság! A valóság az, hogy amikor felhívod a megadott számot, akkor pont az az ember nincs bent akit éppen keresel, aki pedig fel vette a telefont az nem tud semmit de át adja az üzenetet kb. 3 nap múlva!)
6. Nem kell nyelvtudás, és 20-30 euró elég a kiutazáshoz! Ugyanis az előlegből még a családnak is tud haza küldeni, illetve a kolléga beszéli a nyelvet! (Az egész egy baromság! A szállást előre kérik, az utazásra a kocsi tulajdonosa szintén várja a pénzt! Ami nekem Stuttgart-Budapest oda vissza 200 euró volt és pénteken küldtek 100 euró előleget! Ekkor betelt a pohár és ki léptem! Egy héten keresztül az utcáról jártam dolgozni Stuttgartban! A telefont már fel sem vették, vagy le tagadta magát az úriember! Nem akarom a Magyar féregnek a nevét ki írni, mert én embernek tartom magam!)
Tanulságként senki ne menjen egy idegen országba, ha valamennyire nem beszéli a nyelvet, mert nem biztos, hogy haza tud jönni! Főleg ha pénze sincs! Nekem szerencsém volt, mert nem bíztam a véletlenre, és a nyelvel is elboldogulok, bár egy állás interjún még bőven elbukok!

Üdvözlettel: balti
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, nagyberci
Téma zárolva.