Horgászat Németországban

Több
10 éve 11 hónapja #31320 Írta: kisne
Horgászat Németországban téma létrehozva kisne által

Forumozok, meg tudjátok mondani, hogy, mint,lehet horgászni itt Würzburg kőrnyékén?

Szeretne a fiam kijőnni és nagy horgász, :blush: van otthon horgász engedélye.És persze horgászni,szeretne itt,néha napján, németországban..
De itt fogalmam sincs hová induljak ez ügyben, horgászik itt valaki ???

Üdv.Terézia

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja - 9 éve 3 hónapja #31353 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Horgászat Németországban

kisne írta: Forumozok, meg tudjátok mondani, hogy, mint, lehet horgászni itt Würzburg kőrnyékén?
Szeretne a fiam kijőnni és nagy horgász, :blush: van otthon horgász engedélye.És persze horgászni,szeretne itt,néha napján, németországban.. De itt fogalmam sincs hová induljak ez ügyben, horgászik itt valaki ???Üdv.Terézia

Balatoni gyerek vagyok és már egészen fiatalon is jártunk rendszeresen horgászni! Amikor kijöttünk (1989) az volt az első utam, hogy lenyomoztam a környéket, mert ahol most élünk (akkor is itt) sok a víz, a kisebb tó, folyó és csatorna is. Olyan drága volt a horgászengedély, hogy lemondtam róla! Illegálisan meg még több, ha megcsípnek. A gond, hogy a vizek melletti területek nagytöbbsége magán terület....és ellenőriznek!!! Akkor (1992) volt pl. egy napi dij (előre fizetve) egy kisebb bányatónál, 23 DM (igaz telepitett halak voltak benne) . Ha fogtál, ha nem! Nos, ennyiért több kiló finom tengeri halat kapok a Realban.... Azóta nem horgászom!

livius_2013-05-24.gif melléklet nem található


DCT
Mellékletek:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!