Szórakozóhelyek Németországban

Több
12 éve 8 hónapja - 12 éve 8 hónapja #6823 Írta: Himmelsjager
Szórakozóhelyek Németországban téma létrehozva Himmelsjager által

Kinek milyen tapasztalatai vannak a német diszkókkal kapcsolatban?

Én be akartam menni az egyikbe, elkérték a biztonságiak a (magyar)személyimet, jól megnézték mindketten, aztán odaadták egy öltönyös faszinak, aki valszeg a tulaj, volt, megnézte az is, rám se nézett csak megrázta a fejét, és a biztonságiak közölték, hogy nem mehetek be. Kéreztem, hogy miért, mondta, hogy azért mert nem vagyok a diszkó törzsvendége. Utána az udvaron több embert megkérdeztem, és mondták, hogy nincs ilyen törzsvendég dolgok, de külföldiekkel szokták ezt csinálni, nem engedig be őket nehogy balhézzanak. Elég szomorú, hogy nekik Magyarország is ebbe a kategóriába esik.

Másik élményem pont ezután következett, elmentem a második legfelkapottabb diszkóba, kérdeztem a török biztonságit mennyi a belépő. Megnézte a személyimet ő is, majd elég paraszt hanglejtéssel közölte, hogy 15€......közbe kiszúrtam a plakáton, hogy fiúk:6€ lányok:3€. Amikor hezitáltam a nagy összeg miatt, nekemesett, hogy vagy bemegyek vagy elállok az útból...

Hozzáteszem: normálisan voltam felöltözve és ittas se voltam, szóval színtiszta diszkrimináció.

Ez általános elbánásmód a magyarokkal itt Németországban??? Elég szarul esett mit ne mondjak.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #6830 Írta: Lizy007
Lizy007 válaszolt a következő témában: Szórakozóhelyek Németországban

Hú, ez így nagyon gáz amit tapasztaltál, még nem voltam diszkóban Németországban, (Magyarországon se nagyon járok), de most már csakazértis elmegyek és kipróbálom. Vagy lehet, hogy pasikra vannak kihegyezve a biztonságiak és nőként nem fognak így viselkedni velem? Amúgy nem hallottam még senkitől, hogy így diszkrimánálták volna, ha nem titok melyik városban történt ez?
Amúgy megoldás: ha van bejelentett lakcímed, csináltass német személyit meg jogsit, akkor aztán próbáljanak meg kint tartani:) Végül: nem diszkrimináció a részemről, de majd pont a török vendégmunkás osztja az észt a született európainak, nem???? Ez is érdekes.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8047 Írta: noca05
noca05 válaszolt a következő témában: Szórakozóhelyek Németországban

Sziasztok
Neckersulmba nem tud valaki valami jo szorakozohelyet?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8080 Írta: mercy
mercy válaszolt a következő témában: Szórakozóhelyek Németországban

Sziasztok,
Igaz, nem ebben a témában szeretnék kérdezni, de ez az egyik legfrissebb, remélem kapok választ. A férjemmel Heumadenben élünk 2 hónapja, de nem ismerünk itt magyarokat. A párom alapszinten beszél németül, de én egyáltalán nem. Ezért is gondoltam, hogy keresek itt élő magyarokat, mert így elég nehéz a kezdet.
Előre is köszi a választ.
Mercy

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8081 Írta: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja #8146 Írta: Himmelsjager
Himmelsjager válaszolt a következő témában: Szórakozóhelyek Németországban

Düsseldorfban történt, és mint kiderült a hely elég balhés és németeket is szivattak már, hogy kis semmiségért örökre kitiltotta a discoból a török tulaj. :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!