Házak Németországban

Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #32739 Írta: mutyikoma
Házak Németországban téma létrehozva mutyikoma által

Közel egy éve élünk kinn családostul és elkezdjük szépen nézegetni a családi ház hirdetéseket. Persze egyenlőre a kiadókat, de megakadt a szemem az ilyen hirdetéseken.


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

kérlek, nézzetek rá, ha van valakinek ötlete, hogy pontosan mi is ez, kérem írja már meg legyenszíves! Köszönöm! Szép estét!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #32741 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Házak Németországban

Közel egy éve élünk kinn családostul és elkezdjük szépen nézegetni a családi ház hirdetéseket. Persze egyenlőre a kiadókat, de megakadt a szemem az ilyen hirdetéseken

Egy eve vagy kint es mar beleesel ekkora hülyesegnek? Ha erre gondoltal?
Traum Haus - Am Puls des Lebens. !!! ab. 840,00 € mtl. Ohne Eigenkapital.
Egy ev utan?
Televagy?
Ehhez legalabb 3 eves munkaviszony, a legjobb Bonität, es Kalkulatio kell,ami
annyit jelent, asszony, gyerek, te +/ - 3.000- 4.000,--Euro havi netto kereset
kell. :chuckle:
Szerintem most csak nezegesd es 5 ev mulva amikor 60 Ezer van a bankszamladon,
az Eigenkapitalra, + Notarra, + Maklerre, + Grunderwerbsteuerre, akkor gondolkozz el a
vasarlason is.
En nem reskiroznam meg egy csaladdal, gyerekkel :bye: :whew:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, mutyikoma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32743 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Házak Németországban

prosperus írta: Szerintem most csak nezegesd es 5 ev mulva amikor 60 Ezer van a bankszamladon,
az Eigenkapitalra, + Notarra, + Maklerre, + Grunderwerbsteuerre, akkor gondolkozz el a
vasarlason is.
En nem reskiroznam meg egy csaladdal, gyerekkel :bye: :whew:


:clap: :clap: ............és csodálkoztatok a sok bedőlt svájci frank hitelesen, hogy minek mentek bele.......mert egy magyarnak azonnal családi ház, BMW meg egzotikus utazás kell...ja meg qrva márkás cuccok. Ehhez meg ugye kell egy jó bank :party: :party: :puke:

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 8 hónapja #32748 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Házak Németországban

mutyikoma írta: kérlek, nézzetek rá, ha van valakinek ötlete, hogy pontosan mi is ez, kérem írja már meg legyenszíves! Köszönöm! Szép estét!

Ekkora lakóterület és ekkora telek esetében az adatok
s leirások nem korrektek vagy az ára 840 ezer euron!

(Szerintem maradj csak a képek nézegetésénél, ha nem akarsz hajléktalanná valni!)

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mutyikoma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • timi2012
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 8 hónapja #32766 Írta: timi2012
timi2012 válaszolt a következő témában: Házak Németországban

Itt is nagyon oda kell figyelni am! Most a kamatok eppen nagyon alacsonyak hitelezesnel,itt Nemetorszagban. DE most felveszik a szuper kedvezö hitelt,szuper kamattal ,10 ev mulva uj szerzödes a bankkal ami mar nem biztos hogy lesz ilyen kedvezö...Közben a töke tartozast alig csökkent,hiszen ezert ilyen keves a havi törlesztö. Tiz ev mulva lazan emelkedhet amit fizetni kell,akar eleg sokkal is.
Nekem is van több nemet ismerösöm is aki 1 szazalekos tilgungal vett fel hitelt,most meg szep es jo minden....
Tiz ev mulva a 400 ezer eu-bol meg marad 350 ezer tartozas es ha arra emelik neki a kamatot igen jol fog jarni es nem biztos hogy a munkahelye es fizetese ilyen szupi marad.
Persze nem vesz fel mindenki 400 ezret , de attol meg az aranyok maradnak.
Szerintem valaki vagy kezdje min.20-30 szazalekos sajat tökevel az ingatlan vasarlast, vagy inkabb bereljen.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32770 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Házak Németországban

timi2012 írta: Itt is nagyon oda kell figyelni am! Most a kamatok eppen nagyon alacsonyak hitelezesnel,itt Nemetorszagban. DE most felveszik a szuper kedvezö hitelt,szuper kamattal ,10 ev mulva uj szerzödes a bankkal ami mar nem biztos hogy lesz ilyen kedvezö...Közben a töke tartozast alig csökkent,hiszen ezert ilyen keves a havi törlesztö. Tiz ev mulva lazan emelkedhet amit fizetni kell,akar eleg sokkal is.
Nekem is van több nemet ismerösöm is aki 1 szazalekos tilgungal vett fel hitelt,most meg szep es jo minden....
Tiz ev mulva a 400 ezer eu-bol meg marad 350 ezer tartozas es ha arra emelik neki a kamatot igen jol fog jarni es nem biztos hogy a munkahelye es fizetese ilyen szupi marad.
Persze nem vesz fel mindenki 400 ezret , de attol meg az aranyok maradnak.
Szerintem valaki vagy kezdje min.20-30 szazalekos sajat tökevel az ingatlan vasarlast, vagy inkabb bereljen.

Hat en a min 60%os onreszre szavazok:) Es max 10even belul befejezheto finanszirozasi konstrukciora, ami gyerek(ek) es egyeb tervek mellett is kifinanszirozhato.
A nemet ismerettsegemben egyebkent nem nagyon vesznek fel hitelt, inkabb kikoltoznek a vilag vegere. De ez csak sajat tapasztalat..

Btw, mi volt a linken, nekem nem aktiv az elejen bedobott link..

Csak azert erdekel, mert en is nezegetek lakast/hazat, de egy 10eves hitel igencsak betenne a flexibilitasunknak.:) Amit meg meg tudnank fizetni, oda meg nem akarok koltozni. Kizart, hogy napi 2*1 orat ingazzak:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mutyikoma

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!