Csontkovács Rostock

  • Csibijuza
  • Csibijuza profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Juszt se adom fel! :)
Több
10 éve 10 hónapja #31509 Írta: Csibijuza
Csontkovács Rostock téma létrehozva Csibijuza által

Nagyon sürgősen kellene nekem egy csontkovács/manuálterapeuta Rostockban. A warnow allee környékén lakom. ANNYIRA ROSSZ AZ ÁGYAM,HOGY ÚGY MARADTAM..... :( :( :( :( :( :(
Zsibbad a lábam is tőle. Azubi, azaz Auszubildende vagyok itt kint, van versicherungom a barmer geknél.
NAGYON SÜRGŐS!!!!!!!!!

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31515 Írta: zigeuner
zigeuner válaszolt a következő témában: Csontkovács Rostock

Mi volna ha cserélnéd az ágyat. Anélkül a csontkovács is csak pofon a kakinak.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #31517 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Csontkovács Rostock

Csibijuza írta: Nagyon sürgősen kellene nekem egy csontkovács/manuálterapeuta Rostockban. A warnow allee környékén lakom. ANNYIRA ROSSZ AZ ÁGYAM,HOGY ÚGY MARADTAM.....Zsibbad a lábam is tőle. Azubi, azaz Auszubildende vagyok itt kint, van versicherungom a barmer geknél. NAGYON SÜRGŐS!!!!!!!!!

A Warnowallee az Lütten Klienben van, ott nem fox ilyet találni! A leírásod alapján nem is csontkovács kell, hanem egy op. ugyanis valószínű, hogy porckorongsérved van! (Nekem is volt, s én is "úgy maradtam", s minden mozgás fájt!) Aztán már a jobb lábom is zsibbadt! Jésöbb lokálisan bénult! EZ NEM JÁTÉK! Nekem a 4. és 5. csigolya között volt 1993-ban! Hannoverben operáltak azóta semmi gondom!


Ui: menj be a Ambulanter Pflegedient der AWO-Sozialdienst Rostock GmbH -ba, ott van a 23 szám alatt! Ők megmondják mit tegyél, s dokit is hívnak ha kell!

DCT
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Csibijuza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31520 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Csontkovács Rostock

Szia!
Egyetértek Decoval, orvos lásson minél előbb, mert ha zsibbad, az mar a serv jele. :(
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Csibijuza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Csibijuza
  • Csibijuza profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Juszt se adom fel! :)
Több
10 éve 10 hónapja #31531 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Csontkovács Rostock

Voltam dokinál, és megröntgeneztek. Ezen besírtok, mim van: "Akute LWS-Syndrome mit Iliosenkralgelenkblockierung."

Köszi ágy, köszi............. mehetek gyógytornára. Ahogy eddig is. Az oka az, h nem tudtam sportolni mióta itt vagyok, mert hely nincs rá. Egy 3Bettzimmerben nem nagyon van.........
Bezzeg amíg sportoltam heti 4x2 órát,akkor semmi bajom nem volt! :blush:
A titok: mozgás.
Amúgy is kéne, de hát ha az ember összezárva él olyan emberekkel,akik még a sütőből is kilopják a bagettet........ no komment!! :finger: :pinch: :S

Nem baj. Két hét és egy Steigenberger Hotelben lakom majd. :laugh:

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Csibijuza
  • Csibijuza profilkép Témaindító
  • Nem elérhető
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Juszt se adom fel! :)
Több
10 éve 10 hónapja #31532 Írta: Csibijuza
Csibijuza válaszolt a következő témában: Csontkovács Rostock

Hidd el, ha a sajátom lenne, már repülne is az ablakon ki a francba! Sőt.... nem is vettem volna meg, de ez egy Studentenheim. :thinking: :S

Good things come to those who believe, better things come to those who wait and the best things come to those who don't give up. :3

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!