Fodrász Reutlingen

Több
10 éve 3 hónapja #35015 Írta: Kati
Fodrász Reutlingen téma létrehozva Kati által

Sziasztok,
Reutlingenben, vagy közvetlen környeken elö fodraszt keresünk aki hazhoz is menne ha hajat kell csinalni. ferfi nöi es nöknek festes is kellene.Olyat keresek aki jol tud vagni es olcson is dolgozik.
köszöm elöre is
Kati
Téma zárolva.
Több
10 éve 3 hónapja #35035 Írta: ildlőr
ildlőr válaszolt a következő témában: Fodrász Reutlingen

Kedves Kati!
Engem nagyon érdekelne a munka! 26 éves vagyok és másodállásként (házhoz járós) fodrászként dolgozom 4 éve. A vágástól melírozásig, dauer bármit meg tudok csinálni és persze szépen! Ha úgy gondolod tudok neked küldeni képeket az eddigi munkáimból.
A férjem jelenleg Sigmaringenben lakik és most keres új albérletet, hogy én is ki tudjak költözni, de ugye ez függ a munkától is. Úgyhogy ha megfelelek neked én februárban tudok kiköltözni és dolgozni is!
Köszönöm válaszod! Szép napot! ;)
Téma zárolva.
Több
10 éve 3 hónapja #35036 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Fodrász Reutlingen

Kedves ildlőr! Valószínűleg féltrértetted a dolgot. Ez nem álláshirdetés, olyan sok helyen van az oldalon de a fórumon biztos nincs! Itt gyűjtjük a németországi (magyar) szolgáltatók, vállalkozásokat a (sajnos) még mindig készülő adatbázisunkhoz. Ha szeretnél ebben részt venni csak küldj magadról részleteket (talán ha már kint leszel!):
Legalább egy telefonszám
E-mail cím
Mit vállalsz, hol
Egy weboldal sem ártana (a mai világban) de legalább egy ingyenes (szutyok) facebook oldal (nem a profil oldalad! egy business page)!!!
Addig is nézelődj az oldalon, van itt millió álláshirdetés illetve odavezető link!
Nem hiszed el de még apróhirdetés is van éppen fent az oldalon amiben fodrászokat keresnek! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ildlőr
Téma zárolva.
Több
10 éve 2 hónapja #35044 Írta: ildlőr
ildlőr válaszolt a következő témában: Fodrász Reutlingen

Kedves Gergoo!
Amint látod még elég új vagyok az oldalon, úgyhogy akkor tuti félre értettem. Entschuldigung bitte!
Köszönöm a tanácsodat megfogadom és tovább keresgélek a hirdetések közt. ;) Szia
Téma zárolva.
Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #35057 Írta: maymar
maymar válaszolt a következő témában: Fodrász Reutlingen

Szia! Érdeklődnék a fodrász állás felől! Email cím ill.telszámot kérhetnék?
Téma zárolva.
Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #35061 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Fodrász Reutlingen

maymar írta: Szia! Érdeklődnék a fodrász állás felől! Email cím ill.telszámot kérhetnék?

Már tisztáztuk , hogy ez nem egy álláshirdetés!!! :woohoo:
A később érkező, 1 hozzászólásnyit visszaolvasni sem hajlandók kedvéért:

Ez nem álláshirdetés!!!

SŐt, a facebook-on is írtál és be is linkeltem. egy az oldalon éppen aktuális fodrász álláshirdetést ( :wait: 5 órája) miért tetszik akkor itt hülyeséget kérdezni 3 órával később? :hyper:
Egyébként arra tetszett már jelentkezni? Tippem szerint nem. Na, így nem lehet sehová sem jutni. GRATULA!!! :clap:
Le is zárom a topikot, ha valaki arrafelé ismer ilyen fodrászt, kérjük jelezze a kapcsolat űrlapon keresztül. Köszönjük!
Téma zárolva.