Magyar vendéglátás

Több
12 éve 3 hónapja #11193 Írta: zolipapa65aa
Magyar vendéglátás téma létrehozva zolipapa65aa által

EZ sem rossz!DE!Ha a 100000 kint lévő Magyar elmesélné német ismerősének,főnökének szomszédjának, kollégának,stb,hogy Magyarországon milyen,(sokszor nagyon sok ember számára rejtett) ÉRTÉKEK vannak,és nem csak a negatívumokat szajkóznák akkor talán az Ő itt elköltött pénzük is volna ennyi.Bár szerintem Kb, a sokszorosa.Ugyanis a vendéglátás hihetetlen sok embernek tud jól fizetó állást adni,ill,rettentő nyereséges.(ha jól csinálják)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #11203 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Magyar vendéglátás

Szia zolipapa!
Bizony, amikor Magyarorszagon a margitszigeti Thermal hotelben kiönt a fürdöszoba, es reggelihez aszott turistaszalami van, a siofoki hotel Azurban külön penzert sem lehet az ocska kave helyett jobbat inni,es a vacsoranal haromnegyed oran keresztül nem kerdezi meg senki,mit innank, bizony en nem reklamozom a magyar vendeglatast!
Azt az 1-1 szallodat, ahol jo tapasztalataim voltak - pl a visegradi Thermal hotelt - igen, de a magyar vendeglatast nem! Mert amiket leirtam, csak morzsak, meg vannak hasonlok. Sajnos. Mert en is mennek haza, hogy otthon költsem a penzem....akkor valoszinüleg most otthon lennek szilveszterkor....most, amikor szabadsagon tudok lenni, mert tavaly, tavalyelött dolgoznom kellett.
Igy nem otthon töltöm a karacsonyt es a szilvesztert....
De ha tudsz olyan szallodat, ahol a vendeg a fontos, szivesen fogadom, lehet, ki is probalom.
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #11206 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Magyar vendéglátás

Szia Éva,
Pesten csak egy igazán jó szállodát ismerek, az pedig a Corinthia Grand Hotel Royal.*'****
Csak jót tudok mondani róla! Egy álom..
Deha fárasztó repülőút után szállásra van szükség, akkor a Pesterzsébeti Panna Panziót ajánlom.
Számtalanszor voltunk már vendégük.
Tiszta, meleg, kényelmes!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eva10

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #11225 Írta: zolipapa65aa
zolipapa65aa válaszolt a következő témában: Magyar vendéglátás

Kedves Éva!Bár vendéglátós vagyok,de nem járok szállodákba ezért érdemben nem tudom,hogy mely szállodák és éttermek kitűnőek,de vannak erre specializálódott oldalak a neten, ahol sokszor több száz vendég értékeli őket.Sajnálatos,de egyben természetes,hogy vannak gyengébb minőségűek is.Az alacsony forgalommal bíró szállodák és éttermek(nem feltétlenül saját hibájukól)anyagi okokból nem tudják a minőséget hozni,csak vegetálnak és ha ilyen helyre kerül az ember akkor tényleg elmehet a kedve a magyar vendéglátástól.De nem minden hely ilyen!!! És nem csak nálunk vannak gyengék ,hanem a világon mindenütt,elég elolvasni a minősítéseket.Éva? A vendéglátást ki tudja magasabb szintre emelni?A magyar Vendég?Nem tudja megfizetni.Elárulom:kizárólag a külföldi vendég.Ezért kértem ingyen reklámot a külföldön élőktől.Sajnos a magyar vendéglátás is (mint sok minden más)a külföldi pénztől függ.Viszont tény és való,hogy a vendéglátósoknak sem ártana, ha valaki elmagyarázná Nekik,hogy mi fán terem a profizmus.Nem ismerik ezt az oldalt? További szép napot! Zoltán

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #11230 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Magyar vendéglátás

Szia Maya!
A logodban szereplö szivarvanybol en is kerhetek kicsit? Idönkent jol jönne...
Köszönöm, utananeztem, a Corinthia tenyleg jonak tünik, ki fogom probalni! Es a panzio is jonak tünik!
Te hol szoktal foglalni szallast?
En a Trivago.de-n, gyakran nagyon olcson lehet szallast talalni Mo-n is.
Boldog ujevet kivanok neked is!
szia:
Eva

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
12 éve 3 hónapja - 12 éve 3 hónapja #11254 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Magyar vendéglátás

Szia Évi!
Neked is BUÉK!
Ha utazásról van szó, akkor a www.holidaycheck.de -nél szoktam keresgetni,
de ha csak szállásról van szó, akkor a www.booking.com -ot nyitom meg.
Egyébként kiváló ajánlatai vannak még a www.tchibo.de -nek is.
Most vettem tőlük Hilton Gutschein-t ;)
Valahogy mindíg mehetnékem van :)
Mindegy hova, csak ne kelljen otthon ülni!
Üdv. Maya
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eva10

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!