Otthon maradt gyerekek

Több
11 éve 2 hónapja #28469 Írta: Mandula
Otthon maradt gyerekek téma létrehozva Mandula által

Heditta írta: Szia Su!
Köszönöm kedves szavaidat! :cheer: Ha a gyerkőcöt bemutattam, akkor már igényelhetem a teljes kindergeldet, függetlenül attól, hogy ezt a tanévet már Magyarországon fejezi be. :clap: Viszont ezt áprilisban kezdhetem, mert annál előbb nem tud jönni, akkor lesz tavaszi szünet. Szerencsére nem ettől az összegtől függ a család anyagi helyzete, így nyugalommal kivárjuk míg a dolgok szépen elrendeződnek! :lol:

Szia
Le a kalappal !!! Nagyon nehéz lehet neked a gyerkőcöd nélkül ...de mindjárt itt az április !!!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Heditta

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28470 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Otthon maradt gyerekek

Szia
Le a kalappal !!! Nagyon nehéz lehet neked a gyerkőcöd nélkül ...de mindjárt itt az április !!!

Aranyos vagy, igazán nagy érzékenységre vall ez a mondat! De ez a MI döntésünk volt, és sok mindent kellett mérlegelni. De nem kell azt hinned, h ez nekünk valami tragédia vagy kárhozat :woohoo: A "gyerkőc" már nem kicsi, épp kezdi a saját szárnyait bontogatni, amire ránk momentán nincs szüksége ( csak ha baj van :lol: ) az ember előbb-utóbb önálló életet kezd! Biztonságban, jó helyen van, kapcsolatot tartjuk, szóval nincs itt gond! Nem rosszabb ez egy messzi kolesznál ;) .
Itt jön képbe amiről írtam: mindenki kizárólag maga érezheti a helyzetét, mások csak sejthetik...egyedül te tudod neked mi fáj, mi az öröm, mi a motiváció, mi a cél.... a mi döntésünkkel sem értenek egyet nagyon sokan... de ez engem hol érdekel? :chuckle: Törvényt nem sértek, mást nem pumpolok, járjuk azt az utat amit MI választottunk! Nincs nyavajgás, nincs rinya. végülis nem haltunk meg, ez nem egy végleges megváltoztathatatlan állapot...szóval, minden a legnagyobb rendben! :clap:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mandula

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #28473 Írta: Mandula
Mandula válaszolt a következő témában: Otthon maradt gyerekek

Heditta írta:

Szia
Le a kalappal !!! Nagyon nehéz lehet neked a gyerkőcöd nélkül ...de mindjárt itt az április !!!

Aranyos vagy, igazán nagy érzékenységre vall ez a mondat! De ez a MI döntésünk volt, és sok mindent kellett mérlegelni. De nem kell azt hinned, h ez nekünk valami tragédia vagy kárhozat :woohoo: A "gyerkőc" már nem kicsi, épp kezdi a saját szárnyait bontogatni, amire ránk momentán nincs szüksége ( csak ha baj van :lol: ) az ember előbb-utóbb önálló életet kezd! Biztonságban, jó helyen van, kapcsolatot tartjuk, szóval nincs itt gond! Nem rosszabb ez egy messzi kolesznál ;) .
Itt jön képbe amiről írtam: mindenki kizárólag maga érezheti a helyzetét, mások csak sejthetik...egyedül te tudod neked mi fáj, mi az öröm, mi a motiváció, mi a cél.... a mi döntésünkkel sem értenek egyet nagyon sokan... de ez engem hol érdekel? :chuckle: Törvényt nem sértek, mást nem pumpolok, járjuk azt az utat amit MI választottunk! Nincs nyavajgás, nincs rinya. végülis nem haltunk meg, ez nem egy végleges megváltoztathatatlan állapot...szóval, minden a legnagyobb rendben! :clap:

Szia !
Tény és való ...... a mi döntésünk !!! Egyetértek a soraiddal ! De nem gondoltam ,hogy tragédia volna ,csak magamból indulok ki ...... egy anyának mindig és minden helyzetben nehéz ha a gyerekétől távol van.
Nekem is van egy nagy fiam aki már a saját lában áll ...... nincs miért aggódnom ,de minden pillanatban hiányzik :)
És köszönöm kedves szavaid !
Szeretettel.
Su.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Heditta

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!