Költözz Németországba €900 támogatással!

Több
11 éve 1 hónapja #29444 Írta: mikulino
Költözz Németországba €900 támogatással! téma létrehozva mikulino által

sziasztok.Olyan infot hallottam egyik kedves barátomtól, aki Rothenburg ob der Tauberben dolgozik, hogy ha mondjuk én kimennék oda, és bejelentkeznék az ottani arbeitsagenturhoz, illetve az önkormányzathoz (hogy én most költöztem ki, és szeretnék itt élni) akkor elvileg kapnék 3 hónapi munkanélküli támogatást, aminek az a feltétele, hogy 3 hónap alatt munkát kell találnom. Nem hallottam még ilyen dologról, tud esetleg valaki erről valamit? Igaz ez az infó?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29445 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

mikulino írta: sziasztok.Olyan infot hallottam egyik kedves barátomtól, aki Rothenburg ob der Tauberben dolgozik, hogy ha mondjuk én kimennék oda, és bejelentkeznék az ottani arbeitsagenturhoz, illetve az önkormányzathoz (hogy én most költöztem ki, és szeretnék itt élni) akkor elvileg kapnék 3 hónapi munkanélküli támogatást, aminek az a feltétele, hogy 3 hónap alatt munkát kell találnom. Nem hallottam még ilyen dologról, tud esetleg valaki erről valamit? Igaz ez az infó?

Hmmm. Mielött kapsz hideget-meleget! :laugh: Megkérdeznéd a kedves barátodat, hogy pontosan mi is ez? Mert ez így biztos valami félreértés, gondolok csak arra, hogy szakképzett, keresett munkaerőnél még talán, csak-csak eltudom képzelni bár az is meredek, na de szakma nélkül 10000%, hogy nem. Ennyire nem hülyék azért! :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 1 hónapja #29446 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

mikulino írta: .... ha mondjuk én kimennék oda, és bejelentkeznék az ottani arbeitsagenturhoz, illetve az önkormányzathoz (hogy én most költöztem ki, és szeretnék itt élni) akkor elvileg kapnék 3 hónapi munkanélküli támogatást, aminek az a feltétele, hogy 3 hónap alatt munkát kell találnom..... quote]
Sőt, adnak fizetett lakást és háromszori étkezést is. Ehez semmi mást nem kell tenned, csak kijönni, betöröd a helyi ékszerész kirakatát, agyonvered a tulajt, kirabolod az üzletet, majd feljelented magad. Garantálom, hogy mindent kapni fogsz: ellátást, lakást, stb. Hosszú időre megoldódik minden anyagi problémád! Tagadással, még hosszabbitthatsz is, igény esetén!



Egy kérdésem azért lenne: mit gondolsz, hogy a helyi önkormányzat miből finanszírozza ezt amit a kedves barátod leírt? Ja, és mi van, ha három hónap után sem találsz munkát? Miből fizeted vissza? Vagy akkor majd haza mész Mo.-ra, ők meg ülnek a költségeken? Nem lehetsz ennyire naiv!


DCT
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: trosztg12345

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29449 Írta: Heditta
Heditta válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

:laugh: :laugh: :laugh: Na amit te majd itt kapni fogsz!
Én is hallottam erről, pontosabban egy blogban olvastam... de ott szegény elnyomott kisebbségről volt szó, se szakma, se képzettség se nyelvtudás és állítólag havi 900 jurót adnak.... Ha ez igaz, akkor a németnek van még mit tanulni!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #29450 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

Heditta írta: Én is hallottam erről, pontosabban egy blogban olvastam... de ott szegény elnyomott kisebbségről volt szó, se szakma, se képzettség se nyelvtudás és állítólag havi 900 jurót adnak.... Ha ez igaz, akkor a németnek van még mit tanulni!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:wait: Kérem a blog címét :) Micsoda topikot csinálunk ebből a témából ha igaz! :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja - 11 éve 1 hónapja #29451 Írta: Emilio33
Emilio33 válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

Ez lehet az szerintem.

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: premike

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!