Költözz Németországba €900 támogatással!

Több
10 éve 10 hónapja - 10 éve 10 hónapja #31822 Írta: kirschblute
kirschblute válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

Sziasztok!
Lehet, hogy már ismeritek, akkor bocsi... De találtam egy oldalt, ahol ösztöndíjas képzéseket ajánlanak, 18 és 35 év közötti embereknek. Akinek nincs sok pénze, de ki szeretne menni, egy lehetőség ez is.


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

További szép napot mindenkinek!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33917 Írta: kosaranna
kosaranna válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

Szia! Szeretném megtudni mi a tapasztalatod ezzel a céggel:provizio!
A lányon szeretne kimenni velük, de nekem igencsak gyanús, hogy az oldal teli van helyesírási hibákkal, lopott képekkel, nem találom őket a céginfo.hu-n, nincs adószámuk, telephelyük, cégjegyzékszámuk. Semmi.
Ahhoz, hogy kimenjen kölcsön kellene kérni, nem szeretném, ha átvernék.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33921 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

Gagyi a köbön! Már a honlap neve árulkodó: provizio !!! Azaz nyilvánvalóan közvetítési díjat akar majd kaszálni. A legjobb: ha a pasi email-címe alapján rákeresel a hungarojob-ra, akkor ki is derül hamarosan, hogy az egy (sztem) kozmetikai szalonnal (!!) párosított "állásközvetítö". Gondolom innen-onnan összeollózott álláshirdetésekkel (de sehol semmi konkrétum, cégnév, város, vagy akármi). Nyilván azt csak a díj kicsengetése után tudod meg (vagy nem).
Nézd meg a korábbi Gergoo-posztot, a program létezik, de biztos, hogy nem kell hozzá a fenti közvetítö !! Vagy még pontosabban: nem a fenti kell hozzá!

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kosaranna

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 6 hónapja - 10 éve 6 hónapja #33924 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

kirschblute írta: Lehet, hogy már ismeritek, akkor bocsi... De találtam egy oldalt, ahol ösztöndíjas képzéseket ajánlanak, 18 és 35 év közötti embereknek. Akinek nincs sok pénze, de ki szeretne menni, egy lehetőség ez is.További szép napot mindenkinek!


Kedves Kirschblüte! Gndolom ezt Te viccnek szántad. Lehivtam a részleteket:

KöltségekKIUTAZÁSKiutazás a Casting-Day -re. Megismerkedés a leendõ pártfogó céggel. oda vissza út kb.100 EUR (neked kell fizetned)Szállás egy éjszakára kb 15-25 EURA cég megerõsíti, hogy megjelentél így a Casting -Day tõl számitva 3-5 héten belül 300 EUR költségtérítést kapsz a ZAV-tólHa nem tudsz megállapodni akkor volt egy kétnapos utad Németországba és nyertél 160-180 EUR-ót

S miből élsz addig a 3-5 hétig? Ja, és milyen számolási trükkből jön ki a "nyert" 160-180 euró? Éheztem vagy lejmoltam?

*****

GYAKORLAT
Ha megállapodtál a pártfogó céggel akkor maradsz egy legalább 80 órás nyelvtanfolyamra.(nem te fizeted)

Ez szuper! S miből élek?

*****

A nyelvtanfolyam után maradsz egy gyakorlatra a cégtõl kapsz 200 EUR támogatást havonta

S miből élek?

*****

A gyakorlat megkezdése után, 4-6 hétre kapsz a ZAV tól 618 EUR támogatást, amely havonta jár.
Kezdeti költségek a ZAV támogatásig. Kb: (Szállás 250-300) + (Étel 130-150) + (Bérlet 20-50) =380-480 EUR
Eredmény: Támogatások- Költségek = 400/300 EUR (super nem de?)
Ha egybõl maradsz a Casting után és 2 hónap gyakorlatod van akkor akár 1000 EUR is tudsz megspórolni.

Hát ez csodás! 4-6 hétre 618€ támogatás! Négy hét, az 4x7=30 nap. Ez 20,2 euró/nap. S miből élek?

*****


ISKOLAKEZDÉS
Iskolakezdéshez ki kell utaznod szintén kb 100 EUR, te fizeted. Ugye nem herdáltad el az 1000 EUR-ódat?

Ezt itt lehet, hogy nem értem. ha már kint vagyok, akkor hogyan is van ez? Nem nem herdáltam el, megettem! Valamiből megpróbáltam megélni!

*****

A ZAV téríti a kiutazési költségeidet, de most 500 EUR-t kapsz 4 héten belül. Nem rossz! Hiszen több a cucc amit kiviszel.Az ösztöndíjad most már idõben és elõre kapod, 200 a cégtõl és 616 a ZAV.-tól

Milyen cuccokat viszek ki és honnan? Az ösztöndijat MOST MÁR "időben" és előre? Tehát eddig csak utólag és késve? Akkor miből éltem meg könyörgöm?

*****

HAZAUTAZÁSOK
Ha idõben megkérvényezed, pl szünidõ elõtt akkor a hazautazási költségeidet idõben téríti a ZAV, mindíg 300 EUR !


Ezt majd talán valaki meg fogja magyarázni. Én munkavállaló vagyok s nincs szünidőm csak szabadságom (esetleg). Az "ösztöndijas" képzéseknek az a lenyege, hogy az adott cég aki fizeti az ösztöndijat megpróbál engem a céghez kötni! Senki nem ajándékoz semmit senkinek! Szerintem a cég egy link dolog és egy újabb variációja a hülyék megtévesztésének! A 80 órás nyelvtanfolyam nem ér semmit. Ez napi 8 órával is csak 10 napos kurzus. Aki eddig nem tanult meg németül ezalatt sem fog. Mit lehet ez alatt megtanulni? Nos, azt hogy valakik ismét lépre mentek s előre fizettek olyanért amit soha nem fognak megkapni!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zee183, kosaranna

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34542 Írta: kokard
kokard válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék egy bizonyos hirdetéssel kapcsolatban.
Nem tudom hogy a tartalma mennyire fedi a valóságot.
Két napja írtam a hirdetőnek, hogy küldjön egy ingyenes tájékoztatót,
de egyenlőre még nem kaptam semmi választ.
Talán mert az információt ingyen kértem? (Valószínűleg igen)
Viszont, ha van valami valóság alapja, akkor szívesen jelentkeznék a programra.
De ezt a hirdetőt inkább kikerülném, mert egy kicsit rossz érzésem van vele kapcsolatban.
Szerintem pénzt kér egy olyan információért, amihez ingyen is hozzá lehet jutni.
Szóval ha valaki esetleg információval tud szolgálni a programmal kapcsolatban, ( hol lehet jelentkezni, milyen feltételek mellet... stb) az kérem ossza meg velünk.
Köszönöm

Ez lenne a hirdetés:

Németország és az Európai Unió közös programjának keretében németországi hiányszakmákba keresünk olyan 18-35 év közötti fiatalokat, akik szívesen kezdenének új életet Németországban.

A német munkapiacon jelenleg a legégetőbb hiányszakmák a teljesség igénye nélkül következők:

-tetőfedő;
-kőműves;
-festő-mázoló;
-asztalos;
-hentes (itt a jelentkezés felső korhatára 40 év);
-pincér/pincérnő;
-fodrász;
-mezőgazdasági munkás (itt a jelentkezés felső korhatára 40 év);
-idősgondozó (itt a jelentkezés felső korhatára 40 év, 35-40 év közöttieknél elvárás a szakirányú elővégzettség).

Nem tudsz németül??? Nincs a számodra szimpatikus szakmához tartozó végzettséged???

A program keretében mindkettőt megszerezheted TÉRÍTÉSMENTESEN!!!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: tamfar

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34546 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

A program valós, mint láthatod külön topikot is csináltunk neki amit ha használtad volna a keresőt meg is találtál volna! Csak nálunk két cég is hirdeti erre a programra épülő "szolgáltatását", tehát ha nem tetszik akinek a hirdetését találtad, keress másikat! 2 nap válasz nélkül pedig semmi! Szerinted ilyen hirdetésre néha-néha beesik egy "jelentkező"? :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!