Költözz Németországba €900 támogatással!

Több
10 éve 5 hónapja #34547 Írta: kokard
kokard válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

Igazad van, de a két hirdetés mégsem ugyanaz. Az egyikben 18-30 év közötti fiatalokat keresnek, a másikban meg 18-35 - és 40 év közöttieket.
De ezek szerint mégis igaz.
Szóval az lenne még a kérdésem, hogy a három fájl közül melyiket kell letöltenem, és hová tudom vissza küldeni?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #34548 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

Nos, a program azt hiszem egész pontosan úgy van, hogy 18-35 és 1-2 szakmánál (ápoló talán :thinking: ) 40 évesig. De ezen belül ha én mint munkaadó pl. azt írom, hogy az ideális jelentkező 20-25 közötti, legfeljebb elkezdhetsz a "megkülönböztetésért" perelni amit az ügyvédeink majd lejátszhatnak a bíróságon de ettől még garantált, hogy a 30 évesek jelentkezései ebben az esetben kukában landolnak. A letöltött file-okat pedig annak az eures-en talált, német kis- és középvállalkozásnak küld el ahol legaláb6 hónapig alkalmaznak majd! ;) Ezt a lépést "hagyhatod ki" ha egy már eures-en jelenlévő, cégnek hajt fel jelentkezőket egy közvetítő!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34549 Írta: kokard
kokard válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

Hát pereskedni nem szeretnék, de dolgozni, és tanulni igen.
Arra gondoltam, hogy talán jobban járok, ha gyűjtök annyi pénzt , hogy 3-4 hónapig kitartsak, ( bérelnék egy lakást).
Reményeim szerint találok munkát, az mellet beiratkozhatom egy iskolába és tanulhatok is.
Köszönöm a segítséged :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 5 hónapja #34550 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!

A pereskedést csak "példának" hoztam fel mert úgy láttam, hogy nem érted miként lehet egy program által meghirdetett kereteken szűkíteni. ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #34975 Írta: anisz.
anisz. válaszolt a következő témában: Költözz Németországba €900 támogatással!


Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Ez igaz, nem kamu?
Aki ismeri az írjon róla valami információt!
Előre is köszi!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!