Sült galamb effektus

Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #32632 Írta: Firma
Firma válaszolt a következő témában: Sült galamb effektus

Szia Szivacs,
ha rtudsz németül akkor a német munkaügy oldalan vannak valos allasok es ott tudsz palyazni:

Vendégek elől rejtve. Jelentkezz be vagy regisztrálj a tartalom teljes megtekintéséhez.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #32633 Írta: harapda
harapda válaszolt a következő témában: Sült galamb effektus

Elvileg nem lehetetlen:
Hamburg st pauli negyedben találni munkát, szállást, jó fizetést (napi 3 - 400 euró), még vigyáznak is rád. Nyelvtudás nem szükséges, de a fejedet is használni kell. :woohoo:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 9 hónapja #32634 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Sült galamb effektus

vava írta:

mahlzeit írta: Keresett szakmernoki teruleteken 10+ev gyakorlattal v. olyan "osztalyvezetoi" szint kornyeketol mar mukodik. Meg nyelvtudas(ok)kal)


Kíváncsivá tettél...Milyen szakmérnöki területről van szó, ahol 10 év gyakorlat elég ehhez? Az osztályvezetői szintet el tudom képzelni, de melyik az a terület, amiben annyira munkaerőhiány van, hogy nem vezető beosztású mérnököt is felvesznek ilyen feltételekkel?


Vegyészmérnök / Villamosmérnök / Gépészmérnök
Ezekben a szakmákban ha valaki 10-15 éves gyakorlattal, 2-3 nyelvtudással* garantáltan kezetcsókolnak.
*német, angol, suaheli :chuckle:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33827 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Sült galamb effektus

Beröffentem a topikot ;)
:wait: Facebook-on találtam: "Lehet,jövö hettöl melot kell neznem...na s alberlet sem ärtana... ha valaki tud valamit,värom az okossägoat!" :woohoo:
Ennyi. Így műkődik sokak szerint a világ 2013-ban! Van valami amit megkéne csinálni (saját érdeke!), behányja ahová csak tudja és várja a sültgalambot! Gratula! Az életbe nem jutnak ezek egyről a kettőre!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33830 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Sült galamb effektus

"Lehet,jövö hettöl melot kell neznem...na s alberlet sem ärtana... ha valaki tud valamit,värom az okossägoat!"

Ö biztos megint a Szivacs. Mostanra derült ki, hogy a közvetítö átverte, ´gy megpróbálkozik a "laza vagyok, ízi rájder" verzióval.... :clap:

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 6 hónapja #33831 Írta: samchee
samchee válaszolt a következő témában: Sült galamb effektus

És az a baj, hogy ha ki is jut akkor kinn is ugyan így áll a munkához...szerintem. Igaz én még sajnos nem voltam Németországban, de tervben van. Apa már előre ment, és dolgozik. Egyenlőre csak egy munkaerő kölcsönző cég alkalmazta, de kilátásban van, hogy át is veszi a cég, akinél dolgozik.
Mi is sok megkeresést kapunk itthon, hogy ha már a férjem kinn dolgozik, akkor segítsünk kijutni...de se pénze kiutazni, se minimális nyelvtudás semmi...ha meg nem segítessz, hát akkor van egy vélemény :(
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!