Köyék - Ez mi?!?

Több
10 éve 8 hónapja #32801 Írta: Gergoo
Köyék - Ez mi?!? téma létrehozva Gergoo által

Sziasztok,
Segítsetek már megfejteni honnan van ez a köyék, köyékbeli, köyékről stb :puke: szóhasználat amivel gyakorlatilag teli van a társkereső oldal és már rosszul vagyok Tőle. Kösziiiiii

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32809 Írta: wmari
wmari válaszolt a következő témában: Köyék - Ez mi?!?

gergő,
a trendi hozzászóló kettő mássalhangzót spórol hiszen ideje kevés,helyesírás nem számít:
környék
környékbeli
környéki.
környékről
Gondolom én,az öreg.
Üdv.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32811 Írta: kfz
kfz válaszolt a következő témában: Köyék - Ez mi?!?

Gergoo írta: Sziasztok,
Segítsetek már megfejteni honnan van ez a köyék, köyékbeli, köyékről stb :puke: szóhasználat amivel gyakorlatilag teli van a társkereső oldal és már rosszul vagyok Tőle. Kösziiiiii


Csak próbálkozom, de gondolom valami hasonló amerika majmoló (mert ott ugye mindent rövidítenek) netes szarság lehet mint például amitől a hideg ráz: vok = vagyok
Csak tudnám ki az a selejtes idióta aki kitalálja. A sok birka meg minek megy utána? :puke:
Hasonló undormány a manapság divatos "szióka" "puszika" "sziaszia" "szép napot" ömlengések.
De terjed mint a kolera....rövidesen te is "köyékbeli" leszel Én már az "vok"....na legyen szép napod....sziaszia :laugh:

"Színház az egész világ"
"Ne vedd tul komolyan az eletet....ugy sem eled tul...;-) "

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32812 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Köyék - Ez mi?!?

Gergoo írta: Sziasztok,
Segítsetek már megfejteni honnan van ez a köyék, köyékbeli, köyékről stb :puke: szóhasználat amivel gyakorlatilag teli van a társkereső oldal és már rosszul vagyok Tőle. Kösziiiiii

Nem hallottam meg, de a torok Köy szora asszocialtam elsore:) (falu, varosresz ..)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #32817 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Köyék - Ez mi?!?

kfz írta: Csak próbálkozom, de gondolom valami hasonló amerika majmoló (mert ott ugye mindent rövidítenek) netes szarság lehet mint például amitől a hideg ráz: vok = vagyok

Mi valami fonetikus tájszólásra :laugh: tippeltünk amúgy de azt hiszem kezd kirajzolódni egy sms társkeresőt használó kemény mag jelenléte az oldalon :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!