Egzisztencia, existenz

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 3 napja - 9 éve 3 napja #39105 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Egzisztencia, existenz

Gergoo írta: Áááááá :angry:
Bele sem mélyülök a dologba. Pláne nem, hogy Magyarországot hoztad fel. Azért néhány gyors megjegyzés:
A kocsi luxus. PONTTökmindegy, hogy kis kocsi vagy nagyobb, kényelmesebb kocsi. LUXUS!
Pláne a magyar fizetéseket és a röhejes tömegközlekedési árakat, bérleteket (kedvezményeket!!!) figyelembe véve!
:wait: Tessék. Volánbusz teljes áron 12-25 HUF/km (Pest megyében nincs olyan útvonal ahol csúcsidőben ne lenne félóránként busz!!!!) HAGYJUK MÁR A HÜLYESÉGET! Komolyan. ;)www.volanbusz.hu/hu/utazasi-informaciok/.../dijszabas/dijszabas
Millió alternativa. Rollertől a biciklin keresztül a telekocsin és Uberen át a taxiig.


Kikkoma!
Ez mind igaz DE MI A FACT CSINÁLJAK HA NINCS AMIRE FELSZÁLLHATOK???
Nem ar árról van szó, hanem hogy nem megy!!!
Pláne ha mint most, sztrájkolnak a vasúton!
Akkor mi legyen???

Én egész idő alatt a mobilitásról szutykoltam! PONT!
Szerintem ma már nem luxus. Luxus egy smartfon mert telefonálni lehet normálsi telefonnal is!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 napja #39106 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Egzisztencia, existenz

1. Magyarorszáról "szutykoltál", én legalább is arra a hozzászólásodra reagáltam!
2. A smartfon pontosan attól luxus mint az autó a piros "zónában". Nem használja ki és még fedezet sincs meg rá de "létfeltétel" :laugh: harmincmillió óriás baromságot hallottam már az ájfon mellett, ugyanúgy mint az autó melletti érvelésként!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 napja #39107 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Egzisztencia, existenz

DECOTEXT írta: Ez mind igaz DE MI A FACT CSINÁLJAK HA NINCS AMIRE FELSZÁLLHATOK???

Az pedig mi a fact csináljon aki közel költözött a munkahelyéhez és magasról tesz arra, hogy néha nem mennek a vonatok? Érdekelnie kéne talán? :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 3 napja - 9 éve 3 napja #39108 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Egzisztencia, existenz

Gergoo írta:

DECOTEXT írta: Ez mind igaz DE MI A FACT CSINÁLJAK HA NINCS AMIRE FELSZÁLLHATOK???

Az pedig mi a fact csináljon aki közel költözött a munkahelyéhez és magasról tesz arra, hogy néha nem mennek a vonatok? Érdekelnie kéne talán? :laugh:


Na, ezt még megmondom oszt' megyek.

Nálunk rengeteg alkalmazott jár be a két nagyobb közeli városból úgy, hogy a vasuton, majd egy T5 vagy T6 VW taxiba szállnak és vagy 6-an/7-en közösen fizetik a lét, ami így jól megoszlik.

Ezek az emberek és rengeteg még a közeli nagyobb autógyárba vonattal JÁRNÁNÁK ahogy azt itt ti elvárjátok! Na, ezt a pár ezer embert itt és országszerte bizony nagyon is érdekli! Engem nem mert én (ha nem bicajozom) kocsival járok, mint az asszony akinek szitén nem luxus kocsija van hanem egy kis kia piccantója ami még 3 év garanciával (!!) (össz7 év) 5 ezer volt......

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 napja #39109 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Egzisztencia, existenz

Te borzasztóan félreértelmezel valamit! Azt hangsúlyozom, hogy olyan közel költözzön a munkahelyéhez. hogy még kocsi se kelljen ugyanis nem tud olyan drága lenni, hogy ne érje meg az, hogy percek alatt besétál vagy be bicajozik. Ha ez valamilyen érthetetlen okból nem jön össze akkor pedig olyan helyre költözzön ahol jó a tömegközlekedés mert sokkal olcsóbb, környezetbarátabb és még az utazás idejét is el lehet hasznos dolgokkal tölteni mint autót fenntartani és vezetni!
Szóval, úgy tűnik én (tényleg) a mobilitásról beszélek Te pedig egy drága és felesleges luxusról! :laugh:
Az pedig, hogy időnként nem járnak a vonatok. Most komolyan, csak idén már 3x fordul elő mégsem állt meg az élet, igaz? ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 napja #39114 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Egzisztencia, existenz

Gergoo írta: Te borzasztóan félreértelmezel valamit! Azt hangsúlyozom, hogy olyan közel költözzön a munkahelyéhez. hogy még kocsi se kelljen ugyanis nem tud olyan drága lenni, hogy ne érje meg az, hogy percek alatt besétál vagy be bicajozik. Ha ez valamilyen érthetetlen okból nem jön össze akkor pedig olyan helyre költözzön ahol jó a tömegközlekedés mert sokkal olcsóbb, környezetbarátabb és még az utazás idejét is el lehet hasznos dolgokkal tölteni mint autót fenntartani és vezetni!
Szóval, úgy tűnik én (tényleg) a mobilitásról beszélek Te pedig egy drága és felesleges luxusról! :laugh:
Az pedig, hogy időnként nem járnak a vonatok. Most komolyan, csak idén már 3x fordul elő mégsem állt meg az élet, igaz? ;)

Ennek a kerdeskornek elmagyarazasa egy szelmalomharc. Az osszes tipikus kifogast vegigporgette mar a Kiszamolo blog. Persze bele kellett volna nezni:), marmint a kifogasoloknak:) De az sok ido, meg a vegen meg tanulni is lehetne belole:)
Eselytelen elmagyarazni ezt nagy tomegeknek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!