Vállalkozói felelősségbiztosítás

Több
11 éve 5 hónapja #26775 Írta: szaszigy
Vállalkozói felelősségbiztosítás téma létrehozva szaszigy által

Sziasztok!
Segítségeteket kérem, mégpedig abban, hogy németországi (München) építőipari (villanyszerelői) munkát vállaltam, de a cég ahova alkalmaznának mint magánvállalkozó úgynevezett felelősségbiztosítás megkötéséhez kötötte a munkába állást. Ez azért szükséges, hogy ha bármilyen kárt okozok..(pl. elromlik egy gép) akkor a biztosító fog fizetni. Egyenlőre nem találtam megfelelő biztosítót van-e valakinek tapasztalata ebben, illetve ötlet, hogy melyik biztosítási formát, melyik biztosítónál érdemes választani? Előre is köszönöm a segítséget!
Szaszigy

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #26777 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Vállalkozói felelősségbiztosítás

szaszigy írta: Sziasztok!Segítségeteket kérem, mégpedig abban, hogy németországi (München) építőipari (villanyszerelői) munkát vállaltam, de a cég ahova alkalmaznának mint magánvállalkozó úgynevezett felelősségbiztosítás megkötéséhez kötötte a munkába állást. Ez azért szükséges, hogy ha bármilyen kárt okozok..(pl. elromlik egy gép) akkor a biztosító fog fizetni. Egyenlőre nem találtam megfelelő biztosítót van-e valakinek tapasztalata ebben, illetve ötlet, hogy melyik biztosítási formát, melyik biztosítónál érdemes választani? Előre is köszönöm a segítséget!Szaszigy


ITT MINDENT MEGTALÁLSZ! Minden biztosítónak van ilyen ajánlata! Nem értem, hogy nem találtál semmit! Itt meg össze is hasonlíthatod az ajánlatokat!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: szaszigy

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja - 11 éve 5 hónapja #26778 Írta: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26781 Írta: szaszigy
szaszigy válaszolt a következő témában: Vállalkozói felelősségbiztosítás

Köszönöm a segítséget! Ilyen összehasonlítást itt is találtam....csak abban nem vagyok biztos, hogy a felelősség biztosítások között kell keresnem, vagy a vállalati biztosítások között? .A vállalatiban vannak olyan kérdések ami miatt úgy gondolom, hogy az nem az én esetemre illik. A felelősségbiztosítás az meg nem tudom, hogy elég-e?
Tehát lehet, hogy rosszul kérdeztem először,. Arra lennék kíváncsi elég-e a felelősség biztosítás arra ha netán az ember kárt okoz a munkahelyén?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 5 hónapja #26783 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Vállalkozói felelősségbiztosítás

szaszigy írta: Tehát lehet, hogy rosszul kérdeztem először,. Arra lennék kíváncsi elég-e a felelősség biztosítás arra ha netán az ember kárt okoz a munkahelyén?

Megnéztem a saját kötvényünket. Nálam bármilyen (nem szándékos!) károkozásra vonatkozik. A munkahelyemen is! A gépkocsinál a "Haftpflicht" érvényes, pl. ha én a kocsidban, mint utas kiöntöm a kávét az ülésre, akkor a felelösségbiztositásom fog fizetni!!

INFO: gyakori kárrendezés esetén felmondhat a biztositó! Ugyan ez érvényes a jogi biztositásnál is!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26790 Írta: szaszigy
szaszigy válaszolt a következő témában: Vállalkozói felelősségbiztosítás

Hálás köszönet az információért!! :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!