Vállalkozói pályázatok

Több
10 éve 7 hónapja #33545 Írta: diemd
Vállalkozói pályázatok téma létrehozva diemd által

Sziasztok! :)
Abban kérném a segítségeteket, hogy vállalkozóként merre tudnék utánajárni az itteni pályázati lehetőségeknek. Eszközfejlesztés, vállalkozásbeindítás, munkaerő bővítés stb. pályázatok érdekelnének elsősorban. Próbáltam keresgélni a neten, de nem sikerült... :wasntme:
Köszönöm a segítségeteket előre is!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
10 éve 7 hónapja #33593 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Vállalkozói pályázatok

Eszközfejlesztés, vállalkozásbeindítás, munkaerő bővítés stb. pályázatok érdekelnének elsősorban. Próbáltam keresgélni a neten, de nem sikerült... :wasntme:
Köszönöm a segítségeteket előre is!

Milyen vallalkozas?
Hany eves a vallalkozas?
Milyen a ceg Bonitätja?
Allnak e rendelkezesre BWA-k az utolso 3 evröl?
Palyazni lehet, de azzal komoly hatterrel kell rendelkezned! :bye:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 7 hónapja #33596 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Vállalkozói pályázatok

diemd írta: Abban kérném a segítségeteket, hogy vállalkozóként merre tudnék utánajárni az itteni pályázati lehetőségeknek. Eszközfejlesztés, vállalkozásbeindítás, munkaerő bővítés stb. pályázatok érdekelnének elsősorban. Próbáltam keresgélni a neten, de nem sikerült... !

Kedves Diemd! nagyon örülök, hogy feltételezed az a magas inteligenciát rólunk, hogy ki tudjuk találni, hogy milyen területen akarsz tevékenykedni! Sajnos én nem vagyok ezen a szinten így nem tudom hogy olasz fagyit csinálsz, esetleg asztalos vagy vagy ki tutdja, de lehet, hogy aranyműves területen akarsz dolgozni! Leköteleznél ha egy kicsit több információt adnál a vállalkozóságodról! Akkor talán még én is tudnék valamilyen kiírásról beszámolni! Tudod azért nem árt ha már pár éve a "porondon" vagy és megfelelő tőkével is rendelkezel, mert különben nagyon kár az energiáért!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!