Fesztiválozás, vásározás

Több
13 éve 3 hónapja - 13 éve 3 hónapja #3044 Írta: rea
Fesztiválozás, vásározás téma létrehozva rea által

Nem tudom, van-e ilyen topik nyitva (en nem talaltam)....ha igen,akkor bocsi...szoval ide varnek minden olyan tapasztalatot, ami fesztivalokon, vasarokon valo reszvetelen szol, mint elelmiszert arusito..langos, kurtos stb.kategoria...maris kerdem, hogy van-e kulon erre vallalkozoi engedely kategoria, illetve mire figyeljunk amikor pl. bufekocsit veszunk, berlunk...hatha kerul valaki akinek van ebben tapasztalata es nem gondolja ugy, hogy keves a piac nemetorszagban:)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Knarrenheinz
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #5148 Írta: Knarrenheinz
Knarrenheinz válaszolt a következő témában: Fesztiválozás, vásározás

Sziasztok

Új tagja vagyok a fórumnak és az utcai árusítás lehetőségeiről, esélyeiről, és feltételeiről szeretnék érdeklődni.
Szóval van a családnak egy öt méter hosszú (beleszámítva a vontatószárt is) büfékocsija.

Azt szeretném megtudni, hogy hol, mennyiért, lehet kibérelni egy parkolóhelyet, mondjuk egy piacon vagy a nyílt utcán? De érdekelne még az is, hogy egy büfé kibérlése mennyibe kerül?
Továbbá, hogy ezek kapcsán milyen előírások vannak.
Kell hozzá alapítani kint egy céget vagy sem?

Előre is köszönöm.

Üdv István

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja - 12 éve 9 hónapja #6229 Írta: apateam
apateam válaszolt a következő témában: Fesztiválozás, vásározás

Sziasztok!

Hol keressek németországi lángossütő állást hét év lángossütési gyakorlattal? Jelenleg Magyarországon van lángossütő vállalkozásom.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja - 12 éve 7 hónapja #7648 Írta: rea
rea válaszolt a következő témában: Fesztiválozás, vásározás

Udv mindenkinek.
Kerdesem az lenne, hogy EUban bejegyzett ceggel hogyan lehet mozgo arusitast vegezni Nemetorszag teruleten? POntosabban langost arulnank fesztivalokon, vasarokon.
Temaban jartas konyvelot, adotanacsadot is keresunk.
Rea

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #7742 Írta: btgyrgytms
btgyrgytms válaszolt a következő témában: Fesztiválozás, vásározás

Emlékeim közt kutatva a történet Warnemündében esett meg velem. Az utcán sétálva láttam, elfőzött csirkét olajba tettek és sült csirkeként árultak. Az igaz, hogy nem volt magyarosan megsütve, de a németek falták a csirkét.Talán olyasmibe is kellene a lángososnak készülő vállalkozóknak.TOM

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 6 hónapja - 12 éve 6 hónapja #8780 Írta: betti0122
betti0122 válaszolt a következő témában: Fesztiválozás, vásározás

Sziasztok Én Németországba akarok árulni magyaros ételeket mint pl lángos hurka kolbász ilyesmiket szerintetek lenne ilyenre igény ha valaki tud nekem ebben segíteni nagyon hálás lenék neki hol lehet helyet bérelni és hogy mi kell ehez .

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!