Magyar bolt, étterem Németországban

Több
12 éve 5 hónapja #8306 Írta: Biga5211
Magyar bolt, étterem Németországban téma létrehozva Biga5211 által

Szia Mindenki!
Van egy elképzelésem amivel kapcsolatban szeretnék tájékozódni. Az élképzelés és a kérdés a következő lenne:lenne-e értelme egy magyar bolt nyitásának (élelmiszer,bor, pálinka,ajándéktárgyak), vagy esetleg magyar étterem nyitásnak vagy egy működő étterembe beszállni? Ebben szeretném kikérni a véleményeteket, a helyi adottságok figyelembe vételével. Én már nem vagyok fiatal :( ,56 éves vagyok, de ennek ellenére szeretnék változtatni az életemen, mindenféleképpen külföldi munkában gondolkodom. Van vendéglátós múltam, főiskolai diplomám (műszaki menedzser) a nyelvet egyenlőre alapfokon beszélem, de tanulom folyamatosan. Egyébként dolgoztam már kint 3 évet Trierben, mint légtechnikai szerelő. Röviden ennyi, ha van véleményetek, esetleg tudnátok segíteni előre is köszönöm.

üdv: Biga5211

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
12 éve 5 hónapja - 12 éve 5 hónapja #8309 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Magyar bolt, étterem Németországban

Biga5211 írta: Szia Mindenki!
Van egy elképzelésem amivel kapcsolatban szeretnék tájékozódni. Az élképzelés és a kérdés a következő lenne:lenne-e értelme egy magyar bolt nyitásának (élelmiszer,bor, pálinka,ajándéktárgyak), vagy esetleg magyar étterem nyitásnak vagy egy működő étterembe beszállni? Ebben szeretném kikérni a véleményeteket, a helyi adottságok figyelembe vételével. Én már nem vagyok fiatal :( ,56 éves vagyok, de ennek ellenére szeretnék változtatni az életemen, mindenféleképpen külföldi munkában gondolkodom. Van vendéglátós múltam, főiskolai diplomám (műszaki menedzser) a nyelvet egyenlőre alapfokon beszélem, de tanulom folyamatosan. Egyébként dolgoztam már kint 3 évet Trierben, mint légtechnikai szerelő. Röviden ennyi, ha van véleményetek, esetleg tudnátok segíteni előre is köszönöm.
üdv: Biga5211

>>> http://pusztarestaurant.blogspot.com
A dolog nem új. Van sokfelé, de az itteni tulaj szerint nehéz lábon maradni! Vedd fel velük a kapcsolatot! Hátha elég ha beszállsz a boltba!

Amivel még nem találkoztam Niederschsenben az egy kimondottan
magyar bolt, magyar élelmiszerekkel, s magyar termékekkel! Jó lenne
pedig, mert Göttingentől Hannoverig, s Brauschweigtől akármeddig sok
a magyar erre!!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Biga5211

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 5 hónapja #8339 Írta: bayer
bayer válaszolt a következő témában: Magyar bolt, étterem Németországban

Az interneten ebay-en ezer ilyen bolt van, a nürnbergi itt eléggé nyűglődik, ebből nem tudsz itt megélni .:(
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Biga5211

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #40383 Írta: sziver
sziver válaszolt a következő témában: Magyar bolt, étterem Németországban

Ma mar van Hildesheimban Magyar bolt igazi Magyar termekekkel es izekkel!!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!