Németországi munkát keresek

  • zsuzsa66
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 3 hónapja #35199 Írta: zsuzsa66
zsuzsa66 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Nem olvastad biztos az összes írásom,én is szeretem a németeket,nem ezzel van a bajom,tanulom is ahogy todum,tv-t nézek a németadókat stb...
A bajom az itt élő egy-két magyarral van! A húsiparban is ahol dolgoztam nem a németekkel volt a baj! Kioktatni kitudnak,h tanuld mert ez van-az van,de attól még nincs munkám és csak kis segítséget kértem volna ha valaki tud h hogy is induljak itt neki a keresésnek,erre páran kioktattak és gúnyt űztek belőlem holott gőzük sincs h én miért is vok itt és h nem munka után kuncsorogtam ezen az oldalo ahogy írta egy személy,csak próbáltam h hátha van valaki aki elmondja h is kezdjek hozzá. Ennyi,de ezt a témát lezártam,mert látom nem értettek meg ill.lehet én nem fogalmaztam jól!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
10 éve 3 hónapja #35202 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

A bajom az itt élő egy-két magyarral van!

Itt a problema nem a 40 vagy 5 eve itt elö magyarokkal van, hanem ha
valaki nem tud neked segitseget nyujtani a munkakeresesben akkor mindenki
rossz ember, mert ugyé báré a Magyar má ilyen é. :baby:
Nem igy van aranyoskam! :wait:
Hogyan tudna barki is neked segitseget nyujtani amikor nem beszeled a nemet
nyelvet meg csak A 2-es szinten sem, es evente ca. 300.000 lengyel, cseh, szlovak,
Magyar es sajnos most mar az indianok is özönlenek Germanya fele.
Ha hozza veszem, hogy ebböl a 300.000 -böl ca. + 10000-en beszelik a nemet nyelvet
alapfokon vagy erös alap fokon, akkor hogyan is tudna "az itt elö Magyar" neked abban
segiteni, hogy munkat kapjal?? :whew:
Csak az allitlagos " menekültek" (fekak) vannak ca. 100.000 -en p. A. es utana kapnak
tamogatast az EU-s szomszedos orszagok tagjai.
"Az itt elö magyarok" csak arra szandekoztak teged ravezetni, hogy neked ebböl a
+/- 400000 -böl valahogy ki kellene tünnöd.
Es ez nem az "itt elö magyaron", hanem csakis, de csakis rajtad mulik!

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zsuzsa66

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #35203 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Azt hittem ezen már túl vagyunk! Kérdeztem, hogy ez mi ha nem kuncsorgás (amúgy a kuncsorgás szó használatával nagyon is finom voltam szerintem) de nem válaszoltál! Csak fújod a magadét, hogy erre mag arra gondoltál és Te csak kérdeztél és senki nem olvasta az összes hozzászólásodat, bla-bla-bla....
Pedig de! Olvastuk! Bár az első is elég lett volna!
Nem kell a duma, hogy Te aki már dolgoztál kint, a nyelvet is beszéled valamilyen minimális szinten aziránt érdeklődött, hogy miként kezdjen neki! Amúgy erre is kaptál több használató választ, kaptál linkeket de a legfontosabb válasz, hogy erősítsd a nyelvtudásod!!!
Tessék, itt van hogyan induljatok el: külföldi munka
Amúgy a legnagyobb probléma, hogy nem értitek akik ide beírtok 2 semmitmondó sort ( :wait: jobb esetben), hogy ez kb. olyan mint ha a házadban a konyhát wc-nek használnák! Teszene? Nem, igaz? Érdekelne és elég lenne magyarázatnak, hogy én így meg úgy gondoltam? Nyilván nem! Érdekelne, hogy nem tudtam? Nyilván nem! Érdekelne, hogy mit gondol az illető egy még finoman is megfogalmazott kijelentésedről? Naná, hogy nem!
Komolyan gondolkoztam már rajta, hogy kellenének a webre:
ugygondoltam.hu, segitsetek.hu, kicsinaljameghelyettem.hu
és békén hagyhatnátok mindenki mást a hülyeségekkel más, más dologra használható weboldalakon! Többek közt ezen a fórumon! :angry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: prosperus

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • SzGerg
  • SzGerg profilkép
  • Nem elérhető
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Nem vagyok tökéletes, hiányzik belőlem a hiba :-)
Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #35204 Írta: SzGerg
SzGerg válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Gergoo BIG LIKE a linkért... Sokan talán most már végigolvassák és elhiszik (vagy nem, de ez az ő bajuk...) Bár nekem hiányszakmám van és felsőfokon beszélek németül a mai napig itthon vagyok és gyűjtöm az anyagi tőkét, hogy ne tőke nélkül, vagy fillérekből induljak. Időközben meg páromat is beirattam egy hiányszakma tanulására... Így nagyobbak az esélyek... Csak aki ezzel nem akar foglalkozni az nem is fog, de ez az Ő problémájuk!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • prosperus
  • prosperus profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Reden ist Silber, Ausreden sind Gold!
Több
10 éve 3 hónapja #35212 Írta: prosperus
prosperus válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Bár nekem hiányszakmám van és felsőfokon beszélek németül a mai napig itthon vagyok és gyűjtöm az anyagi tőkét, hogy ne tőke nélkül, vagy fillérekből induljak. Időközben meg páromat is beirattam egy hiányszakma tanulására...

Bravo.
De ha nem lenne töked sem lenne gond, mert mi is keresünk szamtalan
közepiskolat , altalanos iskolat vegzett fiatalokat (lanyokat fiukat egyarant) közepesnel
jobb iskolai eredmennyel, akiknek szandekukban all Nemetorszagban egy szakmat
tanulni. Es e vonalon tamogatjuk öket amennyiben elvegeztek ( hallo olvasni tessek),
egy nemet nyelvü tanfolyamot B1 vagy a Goethe vagy akar mas iskolaban Magyarorszagon.
Nem kell ismetelnem a Gergoot, de a nyelvel ezernyi lehetöseged van csak jo
idöben jo helyen kell lenned vagy jelentkezned. :wait:
Vagy ha most vegezted el a szakmai iskolat biztositunk egy hosszulejaratu munkahelyet!
Nem tudom, hogy erre van e lehetöseg, hogy itt keressünk ilyen vagy tanulni vagyo
fiatalokat, de majd megbeszeljük Gergoo batyankal. :bye:

Einen Löwen interessiert es nicht was Schafe über ihn denken!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: odenag

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 3 hónapja #35213 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

prosperus írta: Nem tudom, hogy erre van e lehetöseg, hogy itt keressünk ilyen vagy tanulni vagyo fiatalokat, de majd megbeszeljük Gergoo batyankal. :bye:

Tudod, hogy van ;) Hirdetést fel kell adni, (ingyenes) kiengedjük, kiküldjük hírlevélben és ki post-oljuk a facebook oldalunkra. Aztán szortírozhattok meg adhatjátok a bővebb információkat! :)
:wait: Sőt, ha jobban belegondolok ez simán mehetne a (készülő) szakértő oldalra ;) (hátha van aki komolyan is gondolja) :laugh:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!