Németországi munkát keresek

Több
9 éve 10 hónapja #36537 Írta: dávkov1
dávkov1 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok! 23 éves, érettségizett srác vagyok! Angolul társalgási szinten beszélek, németből pár szócskát tudok sajna csak. Jelenleg Hollandiában dolgozom egy kínai étterembe és szállodába, mint recepciós, ez előtt pedig Mainz-ban voltam kínai étterembe pultos. Augsburgi munka érdekelne, mivel ott él a barátnőm! Mindenféle munkának örülök ami Augsburgban van. Üdv Dávid.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #36538 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Munka Augsburg
Válogass és örülj mert munka az van de néhány szavas nyelvtudással nem tudom mire számítasz! :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: dávkov1

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #36541 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

becs1972 írta: Munkát keresek Németországban, akár segédmunkát is. 42 eves vagyok,akkar segedmunka is erdekelne vagy mint glettes, ertek a glettolasokhoz diszperzites guritasokhoz, kozepfokon beszelek németül.

Partnerünk pl. most is keres segédmunkásokat de középfokú nyelvtudással gyakorlatilag 0-24 jelentkezhetnél az interneten hemzsegő álláshirdetésekre. Miért spammeléssel szórakozol???? :confused:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #36543 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Gergoo írta:

becs1972 írta: Munkát keresek Németországban, akár segédmunkát is. 42 eves vagyok,akkar segedmunka is erdekelne vagy mint glettes, ertek a glettolasokhoz diszperzites guritasokhoz, kozepfokon beszelek németül.

Partnerünk pl. most is keres segédmunkásokat de középfokú nyelvtudással gyakorlatilag 0-24 jelentkezhetnél az interneten hemzsegő álláshirdetésekre. Miért spammeléssel szórakozol???? :confused:

"...mint glettes, ertek a glettolasokhoz diszperzites guritasokhoz, kozepfokon beszelek németül::"

Sorry, én meg hozzátenném, hogy a fenti mondat alapján magyarul is csak középfokon tudsz, mit jelent nálad a középfok??? Mert ha tudnál annyira németül, akkor nem itt spamelnél tényleg, hanem a német nyelvü álláshirdetéseket böngésznéd ezerrel. Mellesleg megsúgom, hogy se "glettes", se "diszperzites gurító" szakma nincs...., szóval próbálkozz a "Maler" címszónál.

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #36546 Írta: dávkov1
dávkov1 válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Gergoo írta: Munka Augsburg
Válogass és örülj mert munka az van de néhány szavas nyelvtudással nem tudom mire számítasz! :woohoo:


Segitseget kertem hatha tud valaki valamit ajanlani. Termeszetesen ha tudnek nemetul nem ide irtam volna. Bocsi az ekezetert most nem tudok magyar billentyuzetrol irni... :D

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #36547 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Segíts magadon, tanulj németül! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!