Németországi munkát keresek

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #38232 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Gergoo írta: :wait: A nyelvtudást nem említetted!
Amúgy csak azért tudok válaszolni mert ma éppen belefutottam egy óvónő álláshirdetésbe.

Az elvárások:
Főiskolai (BA) végzettség
B2-C1 szintű német nyelvtudás


Gergö!
Engem meg az érdekelne, hogy ezt a magyar végzettséget Németországban elfogadják minden további nélkül? A nagy helyzet az az, hogy mást hallottam, s az illetö hölgy még kisegitöként is csak külön engedéllyel mehetett!
Tudtommal pedagogusi és nevelöi söt ápolási szakmákban cikiznek!
Vagy már a krónikus hiány miatt ez változott?

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #38233 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Kétlem. Nem véletlenül kérnek B2, C1 nyelvtudást és (BA diplomát) hanem a honosítás miatt szerintem, de én mint írtam csak láttam egy hirdetést! ;)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #38234 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

A barátnőm most végzi az övónőképzőt és C1-es nyervvizsgát kérnek hozzá, a B2-es csak ahoz volt elég, hogy elkezdje a sulit, de csak a C1-es fejezheti be.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #38265 Írta: AF Recruiting
AF Recruiting válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

"Sziasztok!

A nevem Nekedcsak Cicababa Hajni és Németországba keresek munkát, lehetöleg valami "nöknek" valót! Jönne a barátom, anyám apám, de még a tengerimalacom is!

Igaz a nyelvet nem beszélem, de hamar tanulok (bár az utóbbi 24 évben ez nem így volt). Jogsim és kocsim sincs, a barátomnak volt, de elvették ittas vezetésért, a kocsit meg elvitte az OTP. Én mükörmös vagyok és szeretném tudni, hogy így van-e valami esélyem?

A muterék jófejek, bár ök sem igazán értenek semmihez, de így szöszmötölni szeretnek. Amúgy jó lenne valami kecó is, ha lehet egy ház, ahol mindenkinek van saját szobája! Nem akarok tömegszállora menni! Pl mi lenne ha mosás után valami szexuálisan aberrált az én bugyimra izgulna? Esetleg tudja ezt a munkáltató fizetni? Meg van ott magyar tv? Mert a való világot nézni akarom!!!

Minden munkát elvállalok, kivéve az alábbiakat; takarítás, idösgondozás, raktár, utcaseprés, gyári meló. A barátom jó fizikumú, kedves aranyos és munkájára igényes. Az utóbbi 4 évben a Teszkóban volt Csemegepult-menedzser. A volt fönöke szerint nagy jövö vár rá! Szeretne valami jó melót ö is , pl így számítogépezés vagy pl zacskópukasztás hozott anyagból...

Lécci írjatok, mert én már itthon nem bírom! Olyan szar a helyzet, hogy már a plázába sem szeretek járni, annyira sok az ilyen pipacs-cicababa. De komolyan ott vannak jó kis butikok? Mert am imádok shoppingolni :)

Azonnal tudok kezdeni, bár jó lenne 1-2 hónap gondolkodási idö... A nyelvet hamar elsajátítanám, meg biztos vennénk kocsit is megint.

Várom az ajánlatokat! Ja kizárólag szexmentes munka érdekel! Meg legalább olyan 1500 euró fizu is kellene, mert hát ugye élni megy ki az az ember vagy nem? "

...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zigeuner, gejza

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 5 hónapja #38266 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Kedves AF Recruiting!
Köszi a beirásodat. Olcsóbb kábitószert sehol nem taláni.
Ez még a hollandokon is túltesz! Elállt a lélegzetem is!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #38615 Írta: katnwo
katnwo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Egy ismerosmnek szeretnek segiteni, a banki hitelek miatt a lakasa van veszelyben, jol beszel angolul es nemetul kicsit gyengebben,
tudtok nekem ajanlani olyan magyar cegeket, vagy esetleg vallakozokat akik magyar munkasokat visznek ki, barmilyen segedmunkat elvegez.
koszonom segitsegeteket,

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!