Németországi munkát keresek

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #36555 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

dávkov1 írta: Segitseget kertem hatha tud valaki valamit ajanlani. Termeszetesen ha tudnek nemetul nem ide irtam volna. Bocsi az ekezetert most nem tudok magyar billentyuzetrol irni...

Hát ez "itt" nem erre való! Itt tanácsot szoktak kérni, s nem azt, hogy helyetted elvégezze valaki a munkakeresést! Ja, és ha nem tudsz németül akkor esélytelen vagy! Próbálkozz Magyarországon! :hyper:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #36592 Írta: lásmüh
lásmüh válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Üdvözlet Mindenkinek! Álláskeresésben szeretnék segítséget kérni. Jelenleg itt vagyok Singenben a páromnál (ő már itt dolgozik) így a lakhatásom megoldott. Bármilyen munka érdekelne a mosogatástól kezdve bármi. Singen környéke is megfelelne mivel autó van. Angolul tudok egy keveset, viszont sajnos németül nem beszélek, de rajta vagyok a nyelvtanuláson :) 43 éves erős testalkatú férfi vagyok, nem dohányzom nem iszok. 300 eurót ajánlok annak aki tud segíteni, persze nem előre fizetve.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #36593 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Ez így nem fog menni! Költsd a pénzt inkább nyelvtanulásra!
A szokásos (mire van szükségem németországi munkavállaláshoz) lista:
1. Nyelvtudás
2. Szakma
3. Gyakorlat
Az összes többi amit említettél senkit nem érdekel a német munkaerőpiacon! :wait: A 300 EUR sem!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #36611 Írta: lásmüh
lásmüh válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Köszönöm megtisztelő válaszodat, de nem erre voltam kíváncsi, ezt körülbelül mindenki tudja amit leírtál.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #36614 Írta: gejza
gejza válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Csak azt nem érted barátom, hogy olyan állás nincs, hogy "bármilyen munka".... Ezzel max. egy helyre lennél jó: segédmunkásnak. Olyan állás meg manapság már gyakorlatilag nincs. Nem tudsz németül. Azt sem tudod lebeszélni, hogy mikor, hova menjél dolgozni... Az egyetlen esélyed, hogy elmész egy magyar céghez, akiknek az emberei itt kiküldetésben dolgoznak. Nem egy nyerö ügy, de jobb lenne, mint a semmi. De: ök sem keresnek segédmunkást, valami szakmádnak kell lennie. A "bármit megcsinálok" mondat a munkaadó szempontjából azt jelenti, hogy semmihez sem ért. Minimális nyelvtudás nélkül ezzel itt vége a "karriernek". Ha bármi melót mégis találsz, az gyakorlatilag a csoda. A 300 eurós csali meg ne haragudj, de vicc. Akinek van egy jó állása, az nem kockáztatja a renoméját 300 euróért egy idegen beajánlásával.
Sajnálom, ha fáj, de ez a nagy valóság.... Elöször tanulj meg legalább alapszinten németül és utána próbálkozz. A "rajta vagyok" -bármit is jelentsen az-, önmagában ugyan dícséretes, de rohadt kevés....

Milchreis wird super lecker, wenn man es kurz vor Ende der Garzeit durch ein saftiges Steak ersetzt.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo, DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 10 hónapja #36623 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

lásmüh írta: Jelenleg itt vagyok Singenben a páromnál (ő már itt dolgozik) így a lakhatásom megoldott. Bármilyen munka érdekelne a mosogatástól kezdve bármi. Singen környéke is megfelelne mivel autó van. Angolul tudok egy keveset, viszont sajnos németül nem beszélek, de rajta vagyok a nyelvtanuláson 43 éves erős testalkatú férfi vagyok, nem dohányzom nem iszok. 300 eurót ajánlok annak aki tud segíteni, persze nem előre fizetve.


Még jó, hogy itt a legtöbben értjük a viccet. A 300 euró meg majdnem sértés! Több okból is.
1. Semmi adat nincs rólad. 2. Nem tudsz nyelveket, de min. németül sem. 3. Tegyél legalább
egy nullát még utána, akkor talán valaki foglalkozik a dologgal. Én speciel tudnék biztosan
néhány cimet, ahol "bármit" csinálhatsz, de most nem keresenek embert!
:whew:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!