Németországi munkát keresek

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #36795 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Mi a családommal (nejem + két gyerek akik már felnőttek) 1989-óta vagyunk kint és nekem még mindig nincs német állampolgárságom! (Nem lesz nekem ebből valami bajom? :chuckle: ) Persze már lehetne javában, sőt egyszer a lakóhelyemről a polgármester is írt személyesen hogy nem akarom e...... Nem akartam. Semmi hátrányom nincs ezzel, csak nem választhatok Németországban! Na, bumm! Mo.-on lehetme, de ott sem érdekel! Amit viszont Fliesenlegernél félreértettél, az az, hogy ő főleg a német nyelvtudásra helyezi a hangsúlyt, s a "nem német" események valószínűleg már nem egyszer megkeserítették a vállalkozásában a helyzetet. Szerintem, ha pl. Te jól tudsz németül és már egy ideje itt élsz, akkor van esélyed nála is akkor is ha magyar vagy! (Csak ne kezd azzal hogy mikor mehetsz szabadságra és egy kis előleg kéne.... ) Akik viszont most jöttek azoknak várniuk kell....
(Egyébként a jól dolgozó, jó szakembert sehol nem küldik el, csak hát a kommunikáció az létkérdés!
Na, de olyanokkal teli a német munkanélküli világ, hogy "nem tudok nyelveket, nincs szakmám,
de **rvára nagyok az ambicióim", keressetek nekem munkát, adok 300 tojás érte"........

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #38113 Írta: ferert
ferert válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok!

München nyugati külterületein Fürstenfeldbruck és Germering felé keresek munkát!

Munkatapasztalatok: idősgondozás (referenciákkal), fotózás (saját, minőségi felszereléssel), joomla! alapú weboldalak üzemeltetése, gipszkartonszerelés, villanyszerelés (Svájci munkaadóim ajánlóleveleivel).

Havi netto 2000€ feletti munkáért egy teljes munkabérnek megfelelő közvetítői díjat fizetek (10 részletben).
Ja, majd el felejtettem: Nem dohányzó, antialkoholista, megbízható, leinformálható 47 éves férfi vagyok, jelenleg Svájcban élek és dolgozom. Jól peszélni német :)

Köszönöm a figyelmeteket :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #38115 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Németországi munka - Fürstenfeldbruck ;)
Innen nagy eséllyel meg is találhatod álmaid munkáját! Már ha megér annyi energia befektetést neked, hogy naponta 1x-2x ránézel a hirdetésekre!
:wait: Ha összejön, ne felejtsd el küldeni majd életünk legkönnyebben keresett 2K-ját! :chuckle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 5 hónapja #38122 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

ferert írta: Sziasztok! München nyugati külterületein Fürstenfeldbruck és Germering felé keresek munkát!
Munkatapasztalatok: idősgondozás (referenciákkal), fotózás (saját, minőségi felszereléssel), joomla! alapú weboldalak üzemeltetése, gipszkartonszerelés, villanyszerelés (Svájci munkaadóim ajánlóleveleivel). Havi netto 2000€ feletti munkáért egy teljes munkabérnek megfelelő közvetítői díjat fizetek (10 részletben). Ja, majd el felejtettem: Nem dohányzó, antialkoholista, megbízható, leinformálható 47 éves férfi vagyok, jelenleg Svájcban élek és dolgozom. Jól peszélni német Köszönöm a figyelmeteket


Kedves Ferert!
Maradj Schweizban! Senki nem fog neked itt 2000 feletti nettót adni. nekem bőven 3000 felett vana bruttóm
s mégis csak 1650 marad.... Ez itt nem Schweiz! Itt van 5 adócsoport és a büdös Isten sem tudja, hogy neked
milyen a családi körülmányed. Hidd el , ha ennyi mindenhez értesz (?) akkor ott jobb helyed van!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #38229 Írta: dánbar
dánbar válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Párommal szeretnénk szerencsét próbálni Németországban. Párom egyetemi szinten végzett csecsemő-és kisgyermeknevelő.

Kérdéseim a következők:
Páromnak lehetősége lenne-e bölcsődében elhelyezkedni, mint nevelő, esteleg kinti átképzéssel?
Esetleg, ha bölcsődében nem tudna párom elhelyezkedni, van-e más lehetőség ezen a szakterületen?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #38230 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

:wait: A nyelvtudást nem említetted!
Amúgy csak azért tudok válaszolni mert ma éppen belefutottam egy óvónő álláshirdetésbe.

Az elvárások:
Főiskolai (BA) végzettség
B2-C1 szintű német nyelvtudás

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!