Németországi munkát keresek

Több
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #38616 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Első lépés: Olvasd el ezt: Etiket ;)
E-mail címet töröltem is!
Szóval.
1. Ha jól beszél angolul de a németje gyenge akkor ne Németországban keressen munkát!
2. Javaslom, hogy ha már azt hiszitek, hogy így működik a német munkaerőpiac akkor legalább áruljatok már el valamit magatokról mert azt ugye Te sem hiszed, hogy legyen az egy mosogatói álllás, arra ne a legmegfelelőbb embert keresné egy német munkaadó és bohóckodik majd azzal, hogy képzetlen illetve gyakorlat nélküli emberek bénázásával (károkozásával) szívatná magát!
3. Néhány perc guglizással és facebookon történő kereséssel meg lehet találni azt néhány tucat magyar céget akik " magyar munkásokat visznek ki"!!!
4. Csatlakozzatok a Németországi álláshirdetések facebook csoporthoz ahol rengeteg álláshirdetés található! ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: prosperus

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 2 hónapja - 9 éve 2 hónapja #38619 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

katnwo írta: Egy ismerosmnek szeretnek segiteni, a banki hitelek miatt a lakasa van veszelyben, jol beszel angolul es nemetul kicsit gyengebben,tudtok nekem ajanlani olyan magyar cegeket, vagy esetleg vallakozokat akik magyar munkasokat visznek ki, barmilyen segedmunkat elvegez.koszonom segitsegeteket,


Cégek és vállalkozók szakmunkásokkal mennek ki külföldre! Ne német területen nézelődjetek, s ha nem GB, akkor pl. Svédország, Finnország vagy Norvégia* felé indulj ilyennel! Ezekben az országokban a második hasznlatos nyelv az angol! Segédmunkás van sok millió a németkörzetekben, ráadásul ezeknek német az anyanyelvük!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #38853 Írta: zsumar
zsumar válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok segitsegeteket kernem ha esetleg tudtok Nemetorszagban szezon munkat vagy gyari betanitott munkat, a parommal mar tobb szaz Oneletrajzot elkuldtunk de valasz semmi ha volt akkor ,,koszonjuk most nincs felvetel.... Dolgoztunk mar mindketten Nemetorszagban de sajnos igy egyutt nagyon nehez elhelyezkedni. Nyelvtudasom tarsalgasi szintu a baratome alapfok. Meghalgatunk barmilyen tanacsot vagy utbaigazitast koszi szepen :)

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #38854 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Van ebben a topikban millió tanács, olvasgass amúgy már a kérdésedben is ott az egyik legkézenfekvőbb megoldás a problémára!
Nem párban keresünk munkát! Ez kb. a vicc kategória! Aki a nyelvtudásának, szakmájának és gyakorlatának köszönhetően elsőnek kijut az megalapozza a másik (család) kijövetelét (cca, fél év) és ha minden ok akkor érkezik a másik (család) is!
Munka amúgy van bőven, íme: Folyamatos frissítéssel elérhető betanított és segédmunkás álláshirdetések Németországból
vagy
11154 Stellenangebote für helfer
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DECOTEXT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #39848 Írta: rebcsi
rebcsi válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Sziasztok. Minél hamarabb munkát kellene találnom Németországban. Ebben az ügyben kérném a segítségeteket. Bárhol az országban bármilyen munka érdekelne. Fontos lenne, hogy szállás legyen, ha nekem kell fizetni max 300€-ig az sem gond. Mivel még nem beszélem a nyelvet annyira ezért nyelvtudást nem igénylő munka lenne az ideális. Gyári, betanított, konyhai, takarítói, pultos..minden érdekel. A nyelvtudásom annyi, hogy be tudok mutatkozni, hol lakom, honnan, jöttem, hány éves vagyok, ilyesmi. Alap dolgokat megértek, folyamatosan tanulom a nyelvet. Korábban dolgoztam Pforzheimben pultosként egy bárban de sajnos haza kellett jönnöm családi okok miatt. :(

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #40101 Írta: várkat
várkat válaszolt a következő témában: Németországi munkát keresek

Kedves Mindenki!

Gondolom nem én vagyok az első és talán nem is az utolsó, aki segítséget kér (próbál) ezen a fórumon. A helyzetem dióhéjban: 46 éves vagyok, 20 éve dolgozom éhbérért a bíróságon, nem jutok semmire. A válás óta 8 éve egyedül küszködöm most már 12 éves fiammal. Azért, hogy lakást teremtsek magunknak eladósodtam elég rendesen, sorolhatnám még a gondjaimat, de nem ez a lényeg. Körülményeink miatt arra az elhatározásra jutottam hogy kimennék Németországba dolgozni. Felsőfokú jogi asszisztensi végzettségemmel ott nem sokra megyek, ám de van más szakmám is, okleveles masszőr vagyok, és korábban pedikűr-manikűrösi képzettséget is szereztem. De nem ragaszkodom ezekhez, segédmunka, háztartásvezetés, takarítás is érdekelne. Németül kicsit beszélek, nagyjából megértetem magam (kicsit angolul is) és tanulom szorgalmasan továbbra is. A fiam még nem tud németül egyáltalán. Szóval a helyzet az, hogy mennék, de mivel egyedül vagyok segítségre lenne szükségem, hiszen így nem rohanhatok neki a nagyvilágnak egyedül sem, nem hogy gyermekkel. Jószándékú, segítőkész emberekkel szeretnék beszélgetni, akik tudnának segíteni az elindulásban, munka, lakás, ügyintézés, egyáltalán az egész neki indulás témakörben. Minden ötlet jó tanács, tapasztalat hasznos lehet. Célul Bajorországra gondoltam, mert onnan viszonylag jobban tudnám gardirozni az itthon maradókat is. MIndenkinek köszönöm a jó szót. Szép napot.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!