Hotel Höhn információkérés

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja #22576 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

avaya írta: Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
"Die Arbeitszeiten sind von 8.00 Uhr bis 18.00 oder von 8.00 Uhr - 14.00 dann eine Pause und von 19.00 oder 20.00 Uhr bis 22.00 oder 22.30."!


A munkaidőd: csak 10 óra/nap.
Illetve 9 óra/nap, kivéve amikor 22:30-ig 9,5 órát kell dolgoznod!

Vagy 8-18-ig vagy 8-14-ig és 19-22-ig (22:30-ig) az az 6+3 illetve 6+3,5 óra!
Ez tehát igy még jobban hangzik, mert akkor az órabéred is jobb, teljes ellátás mellett! Amikor este is dolgozol, azon a napon 14-18 óráig szabadidőd van! Ez azért messze nem 12óra/nap!!!


A mo.-i német tanárok nem tudnak németül!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: avaya

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22578 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Köszönöm végre megtudtam akkor pontosan hogy is van a munkaidő.

A szerződést még várom. Vagy legalábbis a választ...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Maya
  • Maya profilkép
  • Nem elérhető
  • Elite Member
  • Elite Member
  • "A kerekerdő szélén őrzöm a szivárványt"
Több
11 éve 9 hónapja #22579 Írta: Maya
Maya válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

avaya és DCT beküldték:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
"Die Arbeitszeiten sind von 8.00 Uhr bis 18.00 oder von 8.00 Uhr - 14.00 dann eine Pause und von 19.00 oder 20.00 Uhr bis 22.00 oder 22.30."!

A munkaidőd: csak 10 óra/nap.
Illetve 9 óra/nap, kivéve amikor 22:30-ig 9,5 órát kell dolgoznod!

Vagy 8-18-ig vagy 8-14-ig és 19-22-ig (22:30-ig) az az 6+3 illetve 6+3,5 óra!
Ez tehát igy még jobban hangzik, mert akkor az órabéred is jobb, teljes ellátás mellett! Amikor este is dolgozol, azon a napon 14-18 óráig szabadidőd van! Ez azért messze nem 12óra/nap!!!

A mo.-i német tanárok nem tudnak németül!

Na látjátok! Én láttatlanban már vagy 10 bejegyzéssel ezelőtt leírtam!
Mit nem értett ezen a nyelvtanár? :sick: :blink: DCT-nek igaza van(kivételesen)!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #22580 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

avaya, en azt javasolnam, hogy probalj kiutazni a parodhoz, esetleg szabadsagra, par hetre. Es ott keress valamit. Ha ketten vagytok, talan neked is eleg kezdetben akar reszmunkaidös allas. Ilyenek itt ki vannak irva az üzletekre, illetve a helyi ujsagokban lehet talalni. Es egy reszmunkaidö mellett - de akar meg 8 oras, nem nagyon nehez munka mellett is - tudsz nyelvet tanulni, es jobb allast talalni.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Eva10
  • Látogató
  • Látogató
11 éve 9 hónapja #22581 Írta: Eva10
Eva10 válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Decotext, en biztos, hogy 12 ora munka utan nem föznek. De en is egesznapos költsegröl beszeltem. Atlagban nincs naponta es fejenkent 10 euro, hacsak nem nagyon luxus dolgokat eszik. Es ha föz, akkor sem kell mindennap fözni, esetleg megehetö ugyanaz 2 napig is. Lehet, elitelsz, de mi szoktunk 2 napig ugyanazt ebedelni. Es bizony meg ha idönkent valahol eszik is az ember, es idönkent meg föz, akkor sincs a napi költseg 10 euro felett. Es ezt ugy szamolom, hogy mi eleg sok bio etelt eszünk, igy nagyjabol kijön a 10 euro. De kevesebb bioval, bizony sokkal olcsobb is lehet.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22583 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Sajnos nincs lehetőségem a páromhoz menni (bármennyire szeretnék is :) ), mert ő közvetítő cégen keresztül ment ki és olyan szálláson lakik ahol csak az ott dolgozók. Eredeti tervem az volt, hogy ott ahol ő van keresek valami nagyon olcsó és nagyon kicsit lakást és keresek munkát. De az ahhoz szükséges tőkém összegyűjtéséhez elég sok idő kellett volna (mert hát benne van a pakliban, hogy azonnal nem találok ott munkát bár azt is gőzerővel kerestem) Ő meg sajnos úgy dolgozik, hogy néha még aludni is alig van ideje nemhogy nekem munkát keresni. De távlai terveink között az szerepel, hogy egy helyen legyünk. De hát kezdetnek ez adatott. Hát nem tudom akkor a német tanár miért nem tudta így lefordítani de sajnos nem sikerül neki még a valósághoz kicsit is hasonlító fordítást tenni. Ezt sajnálom.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!