Hotel Höhn információkérés

Több
11 éve 9 hónapja #22591 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Kedves Gergoo!

Valóban a tények ismerete nélkül fura és érthetetlen amit írtam de sajna neki egyenlőre minimalizálnia kell minden kiadást. Természetesen segítene nekem bármiben de ismervén a helyzetet egyenlőre nem kérek tőle ilyet. Megtenné de nem akarom. És nem is áll szándékomban panaszkodni és elfogadom ezt a helyzetet amint lehetőség lesz rá lépünk. Majd ha nem lesz szükség olyan fajta spórolásra mint most szabad lesz az út előttünk akár egy összeköltözés formájában is.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22592 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

10 hónapja van kint az ő munkája is az aljabb munkák közé tartozik viszont a pénze jóval több, mint nekem lenne/lesz. Mindketten ugyanazt szeretnénk csak egy kicsit még várni kell, hogy ki is tudjuk vitelezni. Sajnos egy családi adósságot törleszt és nincs lehetőség most "luxusra".

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22594 Írta: Kanga
Kanga válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Teljesen egyetertek Gergovel, 10 honapja Nemetorszagban dolgozik a pasi es 'nem eri meg neki' veled szobat berelni? En a magam reszerol azt mondanam neki, hogy nekem meg nem eri meg a normalis allasomat felmondani Magyarorszagon es rabszolgakent elni egy hotelben egy olyan orszagban aminek a nyelvet alig beszelem. Nyilvan semmi kozom hozza, de lehet hogy jobb otlet lenne neked masik pasit keresni (Magyarorszagon vagy barhol), mint munkat Nemetorszagban. Azt tudom hogy en nem szeretnem ha a baratom ebben a hotelben dolgozna ahol te fogsz.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
11 éve 9 hónapja #22595 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

avaya írta: Nagyon rajta vagyok a németen, amit mivel csak áprilisban kezdtem a nulláról reálisan látva nem fogok nagyon tudni de remélem valamennyire a kezdetekben elboldogulok. Párom sajnos nem vehet ki szobát velem sem – illetve nem érné meg – mert ő most ingyen kapja de természetesen ő be van jelentve kint. Hát próba szerencse remélem nem bánom meg és bírni is fogom.

Nos, megnyugtatlak, hogy nem kapja ingyen! Sőt, lehet hogy drágán kapja!!
Miért gondolod, hogy április óta tanult némettel, szakma nélkül, többet fogsz
elérni kint, mint az anyanyelveden, az otthoni körülmények között? Nem kis
naivságra vall az ilyen tervezet! Pláne hogy a párodra láthatóan nem számíthatsz!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22598 Írta: Kanga
Kanga válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Nyilvan semmi kozom az egeszhez, de - reszemrol a temat lezarva - hadd mondjak annyit hogy ha meg egyszer 27 eves lehetnek (de jo lenne...), megtartanam az allasomat a tavkozlesi cegnel, esetleg probalnek jobb kepesitest szerezni / jobb allast keresni Magyarorszagon ha ez nem megfelelo, es keresnek masik pasit. Az hogy a baratodnak adossaga van stb. az nem a te problemad; ezek az evek a legjobbak arra hogy partnert talalj illetve szakmailag fejlodj, es ehelyett most felmondasz egy normalis allast annak a remenyeben hogy majd egyszer osszekoltoztok a baratoddal, egy olyan orszagban ahol gyakorlatilag nem beszeled a nyelvet es nagy esellyel sok evig csak megerolteto fizikai munkat tudnal vegezni.

Ne ertsd felre, ezt egyaltalan nem lenezesbol mondom es nem a te hibad, de ijeszto jel hogy meg annyit sem ertettel meg - irasban - mikortol meddig kene dolgoznod. Kepzeld el, hogy egyedul mennyire el leszel veszve egy ilyen kornyezetben ahol gyakorlatilag nem tudsz majd kommunikalni. Egesz mas lenne a szituacio, ha mindenkeppen Nemetorszagban akarnal elni, itt megteremteni az eletedet, amit pl. Maya csinalt (akinek szerintem nagyon nagy akarat- es fizikai ereje van es igy erte el amit elert). De mindezt azert csinalni hogy majd egyszer egyutt legyetek a pasiddal... Hat te tudod, a te eleted, barhogy is dontesz, remelem jol alakulnak majd neked a dolgok.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #22600 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a véleményeket remélem ezután reálisabban látok majd bizonyos dolgokat.
Nem szeretnék Magyarországon maradni - függetlenül attól hogy van e párom vagy nincs - ha ahhoz az kell, hogy itt dolgozzak és fizikai munkát végezzek legyen. Biztos, hogy iszonyatosan nehéz lesz de nem maradok itt.

Remélem szerencsével járok de ha nem hát akkor ez tanulópénz volt.

Szép napot mindenkinek!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!