Hotel Höhn információkérés

Több
11 éve 5 hónapja #26367 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Sziasztok!

Időközben sajnos nem úgy alakultak a dolgok ahogy terveztem és hazajöttem. Illetve december közepén megyek vissza. A város nagyon szép volt és elég sok magyar dolgozott kint is úgyhogy tudtam ismerkedni. A munkával sem volt semmi baj nem tartozott a nagyon megerőltető fizikai munkák közé. Sajnos a tulajdonosokkal akadtak problémáink és közös megegyezéssel megváltunk egymástól. Viszont nagyon sokat tanultam ez alatt a rövid idő alatt is az ügyintézésről, mire kell jobban figyelni mit kell esetleg másképp csinálni. Már alig várom menjek vissza most viszont szerencsére már párommal egy helyen fogunk dolgozni és együtt is élni. Ezt csak úgy pluszként írtam, mert remélem most már jó irányt vesz az utam és valóban tartósan kint tudok dolgozni!

Szép estét!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kanga

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 5 hónapja #26372 Írta: avaya
avaya válaszolt a következő témában: Hotel Höhn információkérés

Sziasztok!

Időközben sajnos nem úgy alakultak a dolgok ahogy terveztem és hazajöttem. Illetve december közepén megyek vissza. A város nagyon szép volt és elég sok magyar dolgozott kint is úgyhogy tudtam ismerkedni. A munkával sem volt semmi baj nem tartozott a nagyon megerőltető fizikai munkák közé. Sajnos a tulajdonosokkal akadtak problémáink és közös megegyezéssel megváltunk egymástól. Viszont nagyon sokat tanultam ez alatt a rövid idő alatt is az ügyintézésről, mire kell jobban figyelni mit kell esetleg másképp csinálni. Már alig várom menjek vissza most viszont szerencsére már párommal egy helyen fogunk dolgozni és együtt is élni. Ezt csak úgy pluszként írtam, mert remélem most már jó irányt vesz az utam és valóban tartósan kint tudok dolgozni! Mindenképp írok még hogy alakulnak a dolgaim. De ha konkrétumot szeretnétek tudni akkor nyugodtan kérdezzetek!

Szép estét mindenkinek!

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!