Kötelező védőoltások

Több
10 éve 10 hónapja #31489 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: Kötelező védőoltások

Szia Deco

Köszönöm, hogy kikerested, de engem egyáltalán nem érdekel a törvényi része és az sem igazán, hogy mennyibe kerül, mert nekem a gyerekeim biztonsága az elsö. Az orvost sem kérdezem, hogy kötelezö-e, hanem örülök, hogy megkapják itt a gyerekek. Akkor kérdezösködnék, ha nem adnák automatikussan, akkor természetessen megkérdezném, hogy hogyan juthatunk hozzá.

Az meg, hogy te mindenki hozzászolásán jot mokázol az külön öröm a számomra, legalább feldobjuk a napjaidat, és ez jo :P :P

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31499 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Kötelező védőoltások

Emilio33 írta: A német lakosság majd 95 %-a beoltatja gyermekét az ajánlott védőoltásokkal. És nagyon helyesen teszik. A májgyulladásnak meg nézz utána Deco, meg fogsz lepődni, hol milyen arányban fordul elő. Én felelőtlennek nevezném amit tettél (hogy, nem oltottad be a gyereked), de te tudod. Családunkban is volt sajnos érintett...

Hepatitiszem már nekem is volt, nem gond. :chuckle:
Úgy látszik nem ment át amit irtam! Én nem mondtam egy szóval sem, hogy
mindíg ferlesleges a védőoltás, csak az hogy a BRD-ben nem kötelező!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31500 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Kötelező védőoltások

Nata írta: Köszönöm, hogy kikerested, de engem egyáltalán nem érdekel a törvényi része és az sem igazán, hogy mennyibe kerül, mert nekem a gyerekeim biztonsága az elsö. Az orvost sem kérdezem, hogy kötelezö-e, hanem örülök, hogy megkapják itt a gyerekek. Akkor kérdezösködnék, ha nem adnák automatikussan, akkor természetessen megkérdezném, hogy hogyan juthatunk hozzá. Az meg, hogy te mindenki hozzászolásán jot mokázol az külön öröm a számomra, legalább feldobjuk a napjaidat, és ez jo .

Kedves Nata! Én nem mondtam, hogy felesleges az oltás, valamit félreértettél! Az viszont tény, hogy valóban sokan oltatják a gyerekeket s bizony nagyon sokszor potyára és túlzásokkal is! Na, erre nincs szükség! Móka ide, móka oda, azért mindig jobb a természetes immunrendszer! Van egy kolegám, minden évben oltatja magát minden szarral, mégis állandóan taknya nyála egybefolyik!

:wait:

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31507 Írta: mahlzeit
mahlzeit válaszolt a következő témában: Kötelező védőoltások

DECOTEXT írta:

Nata írta: Köszönöm, hogy kikerested, de engem egyáltalán nem érdekel a törvényi része és az sem igazán, hogy mennyibe kerül, mert nekem a gyerekeim biztonsága az elsö. Az orvost sem kérdezem, hogy kötelezö-e, hanem örülök, hogy megkapják itt a gyerekek. Akkor kérdezösködnék, ha nem adnák automatikussan, akkor természetessen megkérdezném, hogy hogyan juthatunk hozzá. Az meg, hogy te mindenki hozzászolásán jot mokázol az külön öröm a számomra, legalább feldobjuk a napjaidat, és ez jo .

Kedves Nata! Én nem mondtam, hogy felesleges az oltás, valamit félreértettél! Az viszont tény, hogy valóban sokan oltatják a gyerekeket s bizony nagyon sokszor potyára és túlzásokkal is! Na, erre nincs szükség! Móka ide, móka oda, azért mindig jobb a természetes immunrendszer! Van egy kolegám, minden évben oltatja magát minden szarral, mégis állandóan taknya nyála egybefolyik!

:wait:

Nem is influenza ellen oltattak, ha eddig meg nem sikerult elolvasni mi kerult 100ropiba.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!