Kötelező védőoltások

Több
10 éve 10 hónapja #31478 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Kötelező védőoltások

Nata! Az a 100 000 elírás ugye? :thinking: Thaiföldre az összes ajánlottat magamba lövettem, minden támogatás nélkül az kevesebb volt! :chuckle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31481 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Kötelező védőoltások

Gergoo írta: Nata! Az a 100 000 elírás ugye? Thaiföldre az összes ajánlottat magamba lövettem, minden támogatás nélkül az kevesebb volt! :chuckle:


Mi meg semmit. Így még olcsóbb volt! :hyper:
(A 100.000 durva. Közel 350 euron!)

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31483 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: Kötelező védőoltások

szia gergoo
Sajnos nem elirás
a prevenál védöoltás közel 20.000 ft plusz 2000ft a beadatás
a kullancs elleni kb. 2000ft plusz 2000ft a beadatás és ez fejenként 2 alkalommal
influenza elleni kb.1500ft plusz 2000ft a beadatás
agyháryagyulladás elleni 6000ft plusz 2000ft
Természetesen ez néggyel szorozva.
Ez durván 160.000Ft

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31484 Írta: Nata
Nata válaszolt a következő témában: Kötelező védőoltások

Szia Decotex
Mi mikor mentünk a gyerekorvoshoz és a felnött háziorvoshoz kapásbol felsorolták hogy miket kell még beadniuk a gyerekeknek és nekünk. És volt olyan oltás amit azt hiszem Magyarországon 11 évesen adnak és itt meg 2 évesen, ezért az első alkalommal be is adták a gyerekeknek.
De még a mi háziorvosunk is elmondta hogy fel kell vennünk a kullancs elleni,a Tetetanus és Hepatitis B oltást.
A szomszédunk háziorvos mellett volt asszisztens és Ő mondta, hogy nem kötelezö minden, de egyik orvos sem mondta egy szoval sem hogy ne lennének kötelezöek az oltások. Különben meg én nem is érdeklödtem utánna mert nem érdekel, mi eddig is beadattuk nekik még ha fizetni is kellet érte természetessen ezután is megkapják.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
10 éve 10 hónapja #31486 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Kötelező védőoltások

Nata írta: Mi mikor mentünk a gyerekorvoshoz és a felnött háziorvoshoz kapásbol felsorolták hogy miket kell még beadniuk a gyerekeknek és nekünk. És volt olyan oltás amit azt hiszem Magyarországon 11 évesen adnak és itt meg 2 évesen, ezért az első alkalommal be is adták a gyerekeknek.
De még a mi háziorvosunk is elmondta hogy fel kell vennünk a kullancs elleni,a Tetetanus és Hepatitis B oltást.A szomszédunk háziorvos mellett volt asszisztens és Ő mondta, hogy nem kötelezö minden, de egyik orvos sem mondta egy szoval sem hogy ne lennének kötelezöek az oltások. Különben meg én nem is érdeklödtem utánna mert nem érdekel, mi eddig is beadattuk nekik még ha fizetni is kellet érte természetessen ezután is megkapják.

Na, ezen jót szórakoztam! Hát persze, hogy ez mondja az orvosod! Ebböl él, s mivel nem ártalmas, igy beadatja akivel csak lehet, Te meg fizeted.......! Itt a BRD-ben a legtöbb orvos vállalkozó (kivéve az alkalmazotakat, de még a kórházban is sokan mint vállalkozók dolgoznak!). Majd hülye lesz lebeszélni erröl. Pontosan a félelmedböl él! Mi soha nem terheltük a kölyköket ilyennel! Ha nem mész külföldre akkor ezek nem kellenek! Külföldre (trópusok) viszont országonként változik ami ajánlott!
:chuckle:

LINK << Itt pontosan le van irva! Direkt neked kerestem ki!

Egy kivonat alapról:

Für viele Eltern ist es unvorstellbar, dass auch heute noch schwerwiegende Gesundheitsschäden durch Infektionskrankheiten auftreten können. Eine ganze Reihe lässt sich durch Impfungen verhindern.
In Deutschland gibt es heute keine Pflichtimpfungen mehr. Alle Impfungen sind freiwillig. Und so gehört der Entschluss für oder gegen Impfungen zum Schutz der Kinder vor Infektionskrankheiten zu den frühen Entscheidungen, die Eltern treffen müssen.
Dabei sollten Sie nicht zuletzt auch daran denken, dass ein Rückgang der Impfungen die Gesellschaft bedrohen. Denn je mehr Kinder ungeimpft bleiben, desto stärker breiten sich Krankheitskeime aus, dass sogar wieder Seuchen auftreten können.

Ennek nézz utána, de ne orvost kédezz, hanem a törvényhozókat!

DCT

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #31487 Írta: Emilio33
Emilio33 válaszolt a következő témában: Kötelező védőoltások

A német lakosság majd 95 %-a beoltatja gyermekét az ajánlott védőoltásokkal. És nagyon helyesen teszik. A májgyulladásnak meg nézz utána Deco, meg fogsz lepődni, hol milyen arányban fordul elő. Én felelőtlennek nevezném amit tettél (hogy, nem oltottad be a gyereked), de te tudod. Családunkban is volt sajnos érintett...

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!