Legfrisebb német álláshirdetések

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #37378 Írta: Gergoo
Gergoo válaszolt a következő témában: Legfrisebb német álláshirdetések

Engem nem kell meggyőzni ;) csak ismerem az igényeket. A "komolytalan" pedig a többség számára a bruttó sajnos.
Van egy kapcsolódó sztorim Magyarországról. :)
Belefutottam egy "állásajánlatba" Magyarországon. Mondom a csokinak a számot, arc rezzenéstelen, folytatom hetente, felhúzza a szemöldökét, :chuckle: és végül mondom neki, hogy bruttó (tehát szerződésbe foglalva, nem okosba!) itt már láttam, hogy olyan "komolytalan" az ember, hogy csak na :laugh: mert kb. úgy nézett rám mint egy földönkívűlire. :chuckle:

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 8 hónapja #37381 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Legfrisebb német álláshirdetések

Gergoo írta: A legkedveltebb hírlevelek folyamatosan frissülő tartalma már elérhető az oldalon:
Németországi munkák
Tartományok, nagyobb városok és nagyobb érdeklődéssel kísért álláshirdetések szakmánként. Korábban nyár végét ígértem, az sajnos nem lesz meg :blush: de szeptember végéig valószínűleg "befejezzük" ;)
Itt a topikban várjuk igényeiteket milyen csoportosításban készítsünk még (hamarabb) további friss ajánlatokat!
Amit ne kérjetek, nyelvtudás nélkül, végzettség nélkül, bármilyen munka és munka akárhol! :laugh: Kösziiiiii
Bocsi, még egy! Olyat se kérjetek, hogy magyar közvetítő által kínált munkalehetőségek ugyanis hamarosan de legkésőbb az év végéig bezárólag, fizetőssé téve a magyar nyelvű "álláshirdetéseket" gyakorlatilag száműzzük majd ezeket az oldalról, teret engedve ezáltal a jóval megbízhatóbb német (munkaközvetítős) álláshirdetéseknek. Ezzel a lépéssel is szeretnénk minőségre és megbízhatóságra törekedve élesen elkülönülni "konkurens" oldalak színvonalától illetve szemétdombjaitól. :chuckle:


Hali Gergö!
Annak ellenére, hogy kéred hogy: " végzettség nélkül" ne legyen szerintem a föcsoportokat mégis igy kéne az elsö lépcsöben csinálni, hogy a keresö azonnal a saját területére mehessen:

VÉGZETTSÉG NÉLKÜL / SZAKMUNKÁS / TECHNIKUS / DIPLOMÁS

Igy azonnal négy nagy csoport lehetne, s talán az álmodozókat ki lehetne küszöbölni. Itt pl. azért lehet olyan alcsoport a diplomásoknál, hogy "csak" ilyen vagy olyan nyelvtudásokkal ami lehetséges (ahol nem a német kellhet). Gondolom igy mindenki azonnal oda kettyent ami passzolna neki, s nem lesznek felesleges kérdések! Neked is könnyebb lenne csoportositani.

Minta a linkhez ahogy kézelem:
SZAKMUNKÁS > NYELTUDÁSSAL > ASZTALOS
DIPLOMÁS > NYELV > ANGOL, JAPÁN > GÉPÉSZMÉRNÖK > 38, Ikenokami-cho, Echizen, Fukui 915-8520, Japan

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gergoo

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37518 Írta: mozgatomi
mozgatomi válaszolt a következő témában: Legfrisebb német álláshirdetések

Szia Gergö!

Novemberben költözünk Coburgba, ott szeretnék állást kapni. Eredeti szakmám erdésztechnikus,de soha nem dolgoztam ilyen munkakörben.
Van középfoku postai végzettségem,5 évig voltam a Magyar postánál. Van raktári munka tapasztalatom,most csináltam meg a német targoncajogsit.
Vab b kat. jogsim. Nyelvtudásom b1-b2.

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37520 Írta: Gergoo
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mozgatomi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #37521 Írta: mozgatomi
mozgatomi válaszolt a következő témában: Legfrisebb német álláshirdetések

Gergö!

Esetleg tudnál jó részmunkaidös és/vagy minijobos linket is?

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • DECOTEXT
  • DECOTEXT profilkép
  • Nem elérhető
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Messziröl jött ember túl késön ér ide!
Több
9 éve 7 hónapja - 9 éve 7 hónapja #37523 Írta: DECOTEXT
DECOTEXT válaszolt a következő témában: Legfrisebb német álláshirdetések

mozgatomi írta: Esetleg tudnál jó részmunkaidös és/vagy minijobos linket is?


Kedves Tomi!
Szerintem B1 / B2 nyelvtudással ez nem lesz neked nehéz.
Ird be a keresőbe, hogy "Teilzeit".....Ez jobb ha magad veszed a kezedbe!
PS: A leirtak alapján szimatolj a targonca ügyben!

DCT
A következő felhasználók mondtak köszönetet: mozgatomi

Kérjük, hogy Belépés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!